-33%

ШАБЛОНИ ЗА ДЕКОРАЦИЈА НА КАФЕ И КОЛАЧИ

Original price was: 299.00 ден.Current price is: 199.00 ден.


Бидете имагинативни и отсега уживајте во голтката од омиленото кафе со исклучително интересни шаблони за украсување еспресо кафе, капучино, топло чоколадо.
Разубавете се себеси и вашата сакана на почетокот на денот со не само вкусно, туку и убаво украсено кафе…

А доколку имате сопствено кафуле или ресторан и сакате на гостите да им дадете уште поголема атмосфера кога ќе дојдат на првото утринско кафе, овие шаблони се идеални за украсување.

 • 10 парчиња во еден пакет-метален модел е еден во пакувањето.

АКЦИЈА -2 +1 БЕСПЛАТНО

Нарачајте 2 пакети, третиот пакет го добивате бесплатно!

* Фотографиите се само информација за тоа како отприлика изгледаат шаблоните. Не е можно да се избере што ќе има на шаблоните.

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

ШАБЛОНИ ЗА ДЕКОРАЦИЈА НА КАФЕ И КОЛАЧИ

Бидете имагинативни и отсега уживајте во голтката од омиленото кафе со исклучително интересни шаблони за украсување еспресо кафе, капучино, топло чоколадо.

Разубавете се себеси и вашата сакана на почетокот на денот со не само вкусно, туку и убаво украсено кафе.

Благодарение на овие интересни шаблони кои ви овозможуваат да го украсите кафето исто како што тоа го прават професионалците во најдобрите кафулиња.

Украсете го вашиот омилен пијалок во форма на елка, срце, симпатична панда итн.

А доколку имате сопствено кафуле или ресторан и сакате на гостите да им дадете уште поголема атмосфера кога ќе дојдат на првото утринско кафе, овие шаблони се идеални за украсување. Навистина можете да им донесете насмевка на лицата со интересни форми на кафе, да им го разубавите денот и да им покажете дека мислите на нив и дека треба повторно да ве посетат.

Овие интересни шаблони можете да ги користите не само за кафе и топло чоколадо, туку и за украсување на разни видови колачи и колачи.

Забавувајте се и направете десертите што ги подготвувате да изгледаат исто како оние од слаткарницата.

Искористете ја акцијата и нарачајте ја вашата амбалажа за украсување на кафе, колачи и колачи уште денес по оваа фантастично намалена цена.

Еве каде сите можете да ги користите овие слатки шаблони:
 • Сладолед
 • Торта
 • Пудинг
 • Торта
 • Кафе
 • Топло чоколадо
 • Чинија со здрава храна или колачи

ШАБЛОНИ ЗА ДЕКОРАЦИЈА НА КАФЕ И КОЛАЧИ

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ШАБЛОНИ ЗА ДЕКОРАЦИЈА НА КАФЕ И КОЛАЧИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА