-54%

Shine Armor спреј за полирање и чистење на автомобили

Original price was: 1,299.00 ден.Current price is: 599.00 ден.

Вашиот автомобил секогаш може да изгледа како да е нов!

 

✅ Содржи SiO2 керамички премаз

✅ За чистење, полирање и заштита на автомобилите од надворешни фактори

✅ Може да се користи и за внатрешноста и за надворешноста на автомобилот

✅ Предвиден е и за други возила, не само за автомобили

✅ Пакувањето содржи шише од 235 мл и крпа од микрофибер

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Shine Armor спреј за полирање и чистење на автомобили

За разлика од другите средства кои и понатаму содржат од застарените силиконски премази, Shine Armor содржи SiO2 керамички премаз кој е значајно поефикасен. Формула за беспрекорно чистење и полирање на автомобилите без да се оштетат. Чисти детално, Вашиот автомобил ќе се препороди!

armor

Shine Armor служи да го „освежи„ Вашиот автомобил и да му даде нов и моќен изглед без помош на автомеханичар. Автомобилот ќе изгледа „дотерано„, а Вие ќе заштедите време и пари– ние мислиме на Вас!

После употреба, Вашиот автомобил ќе добие заштитен слој и ќе биде заштитен од многу надворешни фактори како што се прав, дожд, град, зрачење и др. Ќе бидете изненадени колку тој може да изгледа сјајно и атрактивно, како да е нов! Тоа е загарантирано!

Shine Armor 100% безбеден за користење

спреј за полирање

Многу е едноставен за употреба. Само проклункајте, напрскајте и пребришете со крпа. Не ви е потребна дури ни вода. Веднаш ќе ја воочите разликата- прашината и сите нечистотии и маснотии ќе исчезнат за миг.

Освен за автомобили, предвиден е и за други возила, па и за чамци и бродови. Исто така можете да го користите и за внатрешно и за надворешно чистење. Воланот и сите други делови од Вашиот автомобил нека заблескаат.

Shine Armor чудо од спреј! Вашиот автомобил ќе изгледа како нов!

 

✅ Пакувањето содржи шише од 235мл и крпа од микрофибер

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Shine Armor спреј за полирање и чистење на автомобили”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА