-67%

СИЛИКОНСКИ ШТИТНИЦИ ЗА ПЕТИ

Original price was: 899.00 ден.Current price is: 299.00 ден.


Ги ублажуваат болките и ги негуваат испуканите пети! Го намалуваат триењето и спречуваат понатамошно таложење на тврда кожа. Изработени се од мек медицински силикон. Има отвори кои и овозможуваат на кожата да дише.

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

СИЛИКОНСКИ ШТИТНИЦИ ЗА ПЕТИ

Тие ја ублажуваат болката и ги негуваат испуканите пети. Го намалуваaт триењето и спречува понатамошно таложење на тврда кожа. Изработени се од мек медицински силикон. Има отвори кои и овозможуваат на кожата да дише. Повторно може да се употреби. Измијте со топла вода и сапун и потоа исушете го природно.

 • Боја: бела.
 • Димензии 10,5 x 8,5 cm.
 • 1 пар (две парчиња)

СИЛИКОНСКИ ШТИТНИЦИ ЗА ПЕТИ

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “СИЛИКОНСКИ ШТИТНИЦИ ЗА ПЕТИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА