-61%

СПИРАЛЕН ЧИСТАЧ ЗА УШИ

Original price was: 899.00 ден.Current price is: 349.00 ден.


Совршено решение за чистење на ушите за целото семејство.

Овај спирален чистач на ушите е безболен и ефикасен метод за одржување на добра хигиена.

За разлика од обичните чепкали за уши за кои е поверојатно дека тие ја туркаат нечистотијата подлабоко во ушите, спиралниот чистач нежно ги црпи нечистотиите и не турка внатер ништо. Безбеден е, а единствениот осигурувач го спречува да оди премногу длабоко. Не собира ушен восок и нечистотија, така што вашето уво останува чисто и суво. Само исчистете го кога ќе завршите.

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

СПИРАЛЕН ЧИСТАЧ ЗА УШИ

Овој чистач за уши во форма на спирала е едноставен, безболен и ефикасен метод за одржување на добра хигиена на слухот.

 Карактеристики:

 • Направено од ABS
 • 16 силиконски врвови за отстранување
 • Вклучува кутија (приближно 16 x 4 x 9 cm)
 • Ергономски дизајн
 • Едноставно го отстранува восокот од увото
 • Дијаметар x висина приближно (со врв за отстранување): 1,5 x 12 cm

Спирален чистач за уши – нешто што секое семејство мора да го има.

За разлика од обичните стапчиња кои ја туркаат нечистотијата и восокот подлабоко во вашето уво и може да го оштетат тапанчето, спиралниот чистач нежно ги извлекува нечистотијата и честичките влага од вашето уво и не турка ништо внатре. Безбеден е, а единствениот осигурувач го спречува да оди премногу длабоко. Нежно го собира ушниот восок и нечистотијата за вашето уво да остане чисто и суво. Само исчистете го кога ќе завршите…

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “СПИРАЛЕН ЧИСТАЧ ЗА УШИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА