-50%

СПРЕЈ СО СОЛЗАВЕЦ ЗА САМООДБРАНА (60 мл)

Original price was: 1,199.00 ден.Current price is: 599.00 ден.

Спреј со солзавец- ефикасна заштита за жени и секој што мисли дека може да биде изложен на малтретирање.

Ефикасен е и во одбраната од напади од кучиња.

Спрејот за самоодбрана предизвикува насолзени очи, кашлање и стегање во градите.

Опсегот на солзавец е во просек околу четири метри, и не се препорачува да се користи во близина под еден метар. Се произведува врз основа на црн пипер и лута пиперка.

Ефикасна заштита на жените и сите што мислат дека можат да бидат изложени на напад на насилник.

Овој производ е достапен само во TronShop !

Нема на залиха

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

СПРЕЈ СО СОЛЗАВЕЦ ЗА САМООДБРАНА (60 мл)

Карактеристики на производот:

Спреј со солзавец- ефикасна заштита за жени и секој што мисли дека може да биде изложен на малтретирање.

Ефикасен е и во одбраната од напади од кучиња.

Спрејот за самоодбрана предизвикува насолзени очи, кашлање и стегање во градите.

Опсегот на солзавец е во просек околу четири метри, и не се препорачува да се користи во близина под еден метар. Се произведува врз основа на црн пипер и лута пиперка.

Ефикасна заштита на жените и сите што мислат дека можат да бидат изложени на напад на насилник.

Да се чува подалеку од дофат на деца!

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “СПРЕЈ СО СОЛЗАВЕЦ ЗА САМООДБРАНА (60 мл)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА