-65%

SQUID GAME МАСКИ

Original price was: 1,299.00 ден.Current price is: 449.00 ден.

Бидете уникатни и издвојте се со овој производ!

Изненадете ги вашите пријатели или обожаватели на оваа се попозната серија! Ви доаѓаат маски од популарната серија SQUID GAME! Материјал – Висококвалитетни маски изработени од издржливи материјали, силни, но не и гломазни, исклучителна изработка, супер дизајн и одлична изработка, јасни и убави бои.

Висок квалитет – маската има четири стилови, ист стил за маж во црвено (триаголник, круг, квадрат) и црна маска како супер негативецот Бос.

Изберете го вашиот омилен стил и играјте ја омилената улога од серијата.

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

SQUID GAME МАСКИ

                                                                Идеален поклон за сите фановии на оваа хит серија !

Бидете уникатни и издвојте се со овој производ! Изненадете ги вашите пријатели или обожаватели на оваа се попозната серија! Ви доаѓаат маски од популарната серија SQUID GAME!

Squid

Материјал – Висококвалитетни маски изработени од издржливи материјали, силни, но не и гломазни, исклучителна изработка, супер дизајн и одлична изработка, јасни и убави бои.

Висок квалитет – маската има четири стилови, ист стил за маж во црвено (триаголник, круг, квадрат) и црна маска како супер негативецот Бос. Изберете го вашиот омилен стил и играјте ја омилената улога од серијата.


Подгответе го вашиот костим за маскенбал или изненадете ги пријателите со идеален подарок за љубителите на серијата и веднаш нарачајте ја вашата маска.

Можете да изберете која било маска што ја сакате од популарната серија.

Квалитетна изработка и загарантирано задоволство!

Материјал: пластика

game

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SQUID GAME МАСКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА