-61%

STAR MASTER ДЕТСКА ЛЕД СВЕТИЛКА – ЅВЕЗДЕНО НЕБО

(1 Преглед на корисник)

Original price was: 899.00 ден.Current price is: 349.00 ден.

 

Светилка за детска соба со совездија и над 100.000 sвезди!

Светилката проектира огромен број starsвезди, низ целата просторија, исто како и на сликите.

Исто така, има копче за вклучување на уште една бела ЛЕД светилка што го засилува ефектот на белите sвезди!

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

STAR MASTER ДЕТСКА ЛЕД СВЕТИЛКА – ЅВЕЗДЕНО НЕБО

Собна светилка со над 1000 sвезди! Светилката проектира огромен број sвезди, низ целата просторија! Лед светилката ги проектира ѕвездите во 3 наизменични бои. Исто така, има копче за вклучување на уште една бела ЛЕД светилка што го засилува ефектот на белите sвезди!

star master

 • Ширина на светилка: 10,8 см;
 • Висина на светилка: 11,7 см;
 • Моќност: Напојувано со USB (вклучено во пакетот) или 3 стандардни АА батерии (не се вклучени), може да се користат батерии за полнење или конвенционални;
 • Тежина: 183 g;
 • Боја: Црна.

Карактеристики на производот:

 • Проектираsвезди на блискиот sид или таван;
 • Проекторот лесно се пренесува од една просторија во друга;
 • Засилена верзија на LED светилки, покрива над 20м2.

STAR MASTER ДЕТСКА ЛЕД СВЕТИЛКА – ЅВЕЗДЕНО НЕБО

1 преглед за STAR MASTER ДЕТСКА ЛЕД СВЕТИЛКА – ЅВЕЗДЕНО НЕБО

 1. Софија

  Бев против. Сакав да ги учам децата од мали да спијат во темно. Но лампата навистина е прекрасна, собата изгледа фантастично

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА