-46%

СТИМУЛАТОР ЗА ЗАТЕГНУВАЊЕ НА МУСКУЛИТЕ НА ЗАДНИКОТ

Original price was: 1,299.00 ден.Current price is: 699.00 ден.

Сакате задник кој привлекува погледи? Немате време за вежбање? Во тој случај, стимулатор на мускулите на задникот е идеално решение за вас!

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

СТИМУЛАТОР ЗА ЗАТЕГНУВАЊЕ НА МУСКУЛИТЕ НА ЗАДНИКОТ

Сакате задник кој привлекува око? Немате време за вежбање? Во тој случај, стимулатор на мускулите на задникот е идеално решение за вас! До совршена линија во само неколку чекори!

Опис на производот:
 • Далечински управувач
 • Прилагодлив интензитет на дејство
 • USB полнење
 • Лесен за користење

До совршен задник без мака.

СТИМУЛАТОР ЗА ЗАТЕГНУВАЊЕ НА МУСКУЛИТЕ НА ЗАДНИКОТ

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “СТИМУЛАТОР ЗА ЗАТЕГНУВАЊЕ НА МУСКУЛИТЕ НА ЗАДНИКОТ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА