-60%

СУПЕР ХЕРОЈ КАПЕТАН АМЕРИКА ШТО ЛЕТА

Original price was: 1,499.00 ден.Current price is: 599.00 ден.

 

Летечкиот Капетан Америка магично лета над секоја површина, а вие ја контролирате само со дланка! Не се потребни батерии, се полни со USB-кабелот што доаѓа со комплетот. Идеален за играње внатре или во двор, одличен за екскурзии, плажа, двор! Flying Captain America е направен од квалитетна и флексибилна пластика. . Одлична забава за целото семејство. Го добивате Flying Captain America спакуван во оригиналното пакување!

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

СУПЕР ХЕРОЈ КАПЕТАН АМЕРИКА ШТО ЛЕТА

Летечки капетан Америка – Вашата омилена играчка сега може да лета!

Користејќи го инфрацрвениот сензор, Captain America ќе ве прелета. Идеален подарок за деца, но и за возрасни. Ставете го на тупаница исправено и вклучете го, ќе лета и сам ќе ви лебди над тупаницата, држете го со тупаница високо колку што може да лета. Летечкиот капетан Америка, вистински хит оваа сезона!

Америка

Добивате USB со кое се полни играчката.

 • Лесно
 • Безбедно
 • Еко материјал
 • Работи на батерија
 • има USB полнач
 • Забавна и едукативна играчка
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “СУПЕР ХЕРОЈ КАПЕТАН АМЕРИКА ШТО ЛЕТА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА