-54%

СУПЕР СЕЧКО – СЕЦКАЛКА ЗА ОВОШЈЕ И ЗЕЛЕНЧУК

Original price was: 1,299.00 ден.Current price is: 599.00 ден.


Супер сечко – Сецкалка за овошје и зеленчук. Направете совршени форми за салати и зеленчук! Исечкајте ги различните состојки во мали или големи коцки. Квалитетен уништувач за сирење, овошје и зеленчук!

Сече намирници за неколку секунди. Со цврстата и остра мрежа сече совршено и ги добивате посакуваните форми. Исклучително лесен за чистење.

Неопходен додадок за во вашата кујна !

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Супер сечко – Сецкалка за овошје и зеленчук. Направете совршени форми за салати и зеленчук! Исечкајте ги различните состојки во мали или големи коцки. Квалитетен уништувач за сирење, овошје и зеленчук!
Ново !

Сече намирници за неколку секунди. Со цврстата и остра мрежа сече совршено и ги добивате посакуваните форми. Исклучително лесен за чистење.
Неопходен додадок за во вашата кујна !

 

Карактеристики на производот:
 • За подготовка на брза храна – одлично заштеда на време;
 • За уредна и чиста кујна – лесен за чување;
 • Безбедно перење во машина за миење садови – лесно се чисти;
 • Со мала моќност, брзо и лесно ракување;
 • Нерѓосувачки челик;
 • ЕКО материјал;
 • 12 алатки во едно – сè што му треба на домаќинството;
 • Го забрзува процесот на подготовка за дури 90%;
 • Сече, сече, дроби, лушпи, го исекува целиот зеленчук за само неколку секунди.

 

Комплетот содржи:

 • 1 x основа за сечење;
 • 1 x горен дел од основата со функција за чистење;
 • 1 x транспарентен контејнер за складирање;
 • 1 x капак за одржување на свежината на храната;
 • 4 x сечила за повеќе видови сечење;
 • 1 x ренде со заштита;
 • 1 x капак за ножеви;
 • 1 x професионален пилинг за зеленчук;
 • 1 x држач за храна (заштита при сечење).

СУПЕР СЕЧКО – СЕЦКАЛКА ЗА ОВОШЈЕ И ЗЕЛЕНЧУК

 

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА