-60%

СВЕТЛЕЧКИ ЕЛЕКТРИЧЕН АВИОН ШТО ЛЕТА

Original price was: 999.00 ден.Current price is: 399.00 ден.

Шифра на производ: 107

 • Електричен авион што свети —- Монтираниот електричен авион од пена може да се напојува со USB-кабел, така што откако ќе го наполните половина час, можете да го вклучите 30 пати.
 • Лесно се склопува
 • Еко-пријателски
 • Одлично за деца кои растат
 • Најдобар избор за подарок

Спортовите на отворено се добри за здравјето на децата.

Дајте им шанса на децата да го фрлат овој авион, тие ќе поминат часови подалеку од компјутерот, телевизорот, ќе си играат со него дома или надвор.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Нема на залиха

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

СВЕТЛЕЧКИ ЕЛЕКТРИЧЕН АВИОН ШТО ЛЕТА

Обезбедете им на децата најдобрата интерактивна-едуктивна играчка. Летање со електричен авион.

 • Електричен авион што свети —- Монтираниот електричен авион од пена може да се напојува со USB-кабел, така што откако ќе го наполните половина час, можете да го вклучите 30 пати. Светлината во авионот го прави уникатен и извонреден меѓу децата.
 • Лесно се склопува —- Само треба да ја погледнете сликата за монтирање за да направите авион. Не ви треба батерија. Треба само да ги ставите крилото и опашката на вистинското место, а потоа ќе можете целосно и веднаш да уживате во играта.
 • Еколошките делови се направени од еколошка EPP пена, лесни, имаат добра флексибилност и отпорност на удар. Меките и кружни агли нема да им наштетат на вашите деца дури и ако авионот ги удри.
 • Одлично за растот на децата —- Децата ќе научат како да стартуваат и да управуваат со авион додека играат, што им помага да развијат координација, вештини за критичко размислување, а исто така ќе ги подобрат моторните вештини, видот и чувството за насока.
 • Најдобар избор за подарок —- Идеален за забави. Исто така, ова ќе биде кул подарок за децата, кога се на семејни излети, забави на скара, аеромисии или само како украс за детска соба.

 

Зошто електричен авион?

Спортовите на отворено се добри за здравјето на децата.

Дајте им шанса на децата да го фрлат овој авион, тие ќе поминат часови подалеку од компјутерот, телевизорот, ќе си играат со него дома или надвор.

Белешки:
 • Применлива возраст: 3 години или постари
 • Изработен од нови материјали од пена, материјалот има добра цврстина;

 

Совети за употреба:
 • Со полнење за половина час може да се репродуцира 30 пати.
 • Автоматски запира на секои 15 до 20 секунди.
 • Притиснете го прекинувачот еднаш за да летате 15 секунди, а потоа спуштете се автоматски.
 • Долго притиснете 2 секунди или повеќе и летајте 20 секунди, а потоа спуштете се автоматски.

 

Склопување на производот:
 1. Вметнете ја хоризонталната опашка во дупката во опашката на авионот.
 2. Вметнете го долното крило во дупката под моторот.
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “СВЕТЛЕЧКИ ЕЛЕКТРИЧЕН АВИОН ШТО ЛЕТА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА