-48%

СВЕТЛЕЧКИ МИКРОФОН СО ЗВУЧНИК – КАРАОКЕ

Original price was: 2,299.00 ден.Current price is: 1,199.00 ден.


Најновиот и НАЈДОБАР модел за 2022 година. Ова е одличен микрофон со интегриран звучник идеален за караоке.

Способноста за поврзување на Bluetooth со уреди го прави совршен микрофон за забава.

Музиката може да се репродуцира и преку USB меморија.

Екстремно добро изработен блутут микрофон кој покрај блутут поврзувањето со телефонот и пеењето со пуштена музика има можност и за вметнување дополнителни ефекти како ехо, кликови на камерата, дополнителна LED разнобојна светлина исклучително убаво навечер.

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

СВЕТЛЕЧКИ МИКРОФОН СО ЗВУЧНИК – КАРАОКЕ

Осветлениот микрофон со караоке звучник е најновиот и НАЈДОБАР модел за 2022 година. Ова е одличен микрофон со интегриран звучник идеален за караоке.

Способноста за поврзување на Bluetooth со уреди го прави совршен микрофон за забава.

Музиката може да се репродуцира и преку USB меморија.


Екстремно убаво изработен блутут микрофон кој покрај блутут поврзувањето со телефонот и пеењето со пуштена музика има и можност за вметнување дополнителни ефекти како ехо, превртување на камерата, дополнително разнобојно ЛЕД светло исклучително убаво навечер. Можност за вметнување на micro SD картичка за снимање на целосниот музички дел. Можност за поврзување преку AUX кабел со други уреди, како и слушалки доколку само сакате да го слушнете тонот. Има вграден радио приемник, но бидејќи уредот е мал, самото радио е многу барано во однос на локацијата каде се наоѓате и на некои локации работи многу лошо, ако е подрум, оддалеченост од град и слично.

Карактеристики Осветлен микрофон со караоке звучник:

Моќност на звучници 3W x 2.

Литиумска батерија со моќност од 1800 mAh, максималното време на работа зависи од ефектите и моќноста со која се ослободува, до 8 часа.

Можност за работа и на полнач и преку дополнителната батерија на PowerBank.

Времето на полнење е околу 2 часа.

Карактеристики:
 • Лесно
 • Безбедно
 • Еко материјал
 • Лесен за одржување

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “СВЕТЛЕЧКИ МИКРОФОН СО ЗВУЧНИК – КАРАОКЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА