-50%

Swifty Sharp острилка за ножеви

Original price was: 699.00 ден.Current price is: 349.00 ден.


Електричната острилка за ножеви Swifty Sharp работи на традиционален принцип на острење со помош на камен.

Погодна е за острење на сите видови на ножеви, ножици, штрафцигери, помали алати итн.

Едноставна е за употреба, мала и практична, безжична и погодна да работите со неа било каде.

само 349 ден.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија

 

premium-high-quality-golden-badge-vector-6251675

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Swifty Sharp острилка за ножеви

 

Електричната острилка за ножеви Swifty Sharp работи на традиционален принцип на острење со помош на камен.

Swifty Sharp е острилка која е погодна за острење на сите видови на ножеви, ножици, штрафцигери, помали алати итн.

Еноставна е за употреба, безжична, погодна да работите со неа на било кое место. Мала е и практична.
Работи на 4×1.5V батерии (не се вклучени во пакувањето)

Електрична острилка за ножеви и ножици Swifty Sharp за секоја кујна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Swifty Sharp острилка за ножеви”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА