-50%

Termo lunch box троделна термос чинија за храна

Original price was: 1,500.00 ден.Current price is: 749.00 ден.

Termo lunch box е нов, практичен сад за храна, изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик со посебен дизајн на капак. Termo lunch box е идеален за чување и за носење на Вашиот оброк. Садот е слоевит, па можете да го оделите јадењето во три различни чинии без да ја мешате храната. Дршката е ергономски дизајнирана и овозможува лесно носење.

 

Сега за само 749 ден.

Практичен дозар на намирници (кликни)

Погледнете повеќе производи од оваа категорија

shutterstock_192277082             rejting

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Termo lunch box

 

Termo lunch box е нов, практичен сад за храна, изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик со посебен дизајн на капак. Termo lunch box е идеален за чување и за носење на Вашиот оброк. Садот е слоевит, па можете да го оделите јадењето во три различни чинии без да ја мешате храната. Дршката е ергономски дизајнирана и овозможува лесно носење.

Eco Friendly дизајн, лесно за одржување, може да се мие и во машина за садови.
Лесен и практичен дизајн, совршено за студенти и за сите вработени кои сами си го подготвуваат ручекот дома!

Termo lunch box- нека Вашата храна секогаш биде свежа и топла.

Termo lunch box

Вкупна запремнина: 1,5 l

Запремнина на еден сад: 500 ml

Termo lunch box

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 72 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Termo lunch box троделна термос чинија за храна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА