-54%

ТОПКА НА ПРЕКЛОПУВАЊЕ СО СВЕТЛОСНИ ЕФЕКТИ

Original price was: 1,299.00 ден.Current price is: 599.00 ден.


Топка на преклопување со светлосни ефекти што ќе ги воодушеви сите деца, идеална за домашни услови.

Фрли диск и фати топка! Магична играчка во форма на диск, која се трансформира во топка кога ќе се фрли во воздух. Направете го вашето дете среќно затоа што ќе ја сака оваа забавна топка!

По оваа магична топка, играта со фрлање никогаш повеќе нема да биде иста.

Верувај ми, ова не е обична играчка. На прв поглед изгледа како фризби, но кога ќе го фрлите – следува изненадување! Исто како во филмот, наеднаш се претвора во топка! Тоа е забава што не сте можеле да ја видите досега! Децата едноставно ја обожаваат!

Димензии:
 • дијаметар 37cm како диск
 • дијаметар 15cm како топка

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

ТОПКА НА ПРЕКЛОПУВАЊЕ СО СВЕТЛОСНИ ЕФЕКТИ

Топка на преклопување со светлосни ефекти што ќе ги воодушеви сите деца, идеална за домашни услови.


Фрли диск, а фати топка! Магична играчка во форма на диск, која се трансформира во топка кога ќе се фрли во воздух. Направете го вашето дете среќно затоа што ќе ја сака оваа забавна топка!

По оваа магична топка, играта со фрлање никогаш повеќе нема да биде иста.

Верувај ми, ова не е обична играчка. На прв поглед изгледа како фризби, но кога ќе го фрлите – следува изненадување! Исто како во филмот, наеднаш се претвора во топка! Тоа е забава каква што не сте виделе досега! Децата едноставно ја обожаваат!

 

Волшебната топка е иновативна и забавна играчка, но што е најважно, таа е од голема корист за сите момчиња и девојчиња. Заборавете на телевизорите и мобилните телефони. Еден час игра поминува како да трепнеш и за тоа време се дружат, учат да соработуваат и споделуваат со другите. Физичарите се многу активни, па со радост, смеа и забава го подобруваат своето здравје. Придружете се на вашето дете во играта – земете волшебна топка на пат или едноставно фрлете се во куќата, дворот или најблискиот парк.

 • Зафаќа малку простор кога е преклопена
 • ЕКО маретијал
 • Лесна за одржување
 • Цврст и отпорен материјал
Димензии:
 • дијаметар 37cm како диск
 • дијаметар 15cm како топка

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ТОПКА НА ПРЕКЛОПУВАЊЕ СО СВЕТЛОСНИ ЕФЕКТИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА