-43%

УЛТРА HD КАМЕРА GO PRO

Original price was: 3,499.00 ден.Current price is: 1,999.00 ден.

Шифра на производ049

Увоз од ЕУ. Оригинално!

Исклучително квалитетна спортска акциона камера, одлична алтернатива за далеку поскапите Go Pro камери.

Водоотпорен, со екран на допир, го покажува датумот на екранот, а благодарение на брзиот чип, камерата снима висока резолуција, дури и темни сцени каде што има малку осветлување.

Идеална камера за екстремни спортови, возење велосипед, скијање, во автомобил. На На Со камерата добивате стандардна опрема што ви дава можност да ја прикачите камерата на речиси секоја површина, шлем, мотоцикл, велосипед, автомобил…

Подолу погледнете ги сите карактеристики на оваа про камера.

Овој производ е достапен само во TronShop !

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

 УЛТРА HD КАМЕРА GO PRO

Исклучително квалитетна спортска акциона камера, одлична алтернатива за далеку поскапите Go Pro камери.
Водоотпорен, со екран на допир, го покажува датумот на екранот, а благодарение на брзиот чип, камерата снима висока резолуција, дури и темни сцени каде што има малку осветлување.
Идеална камера за екстремни спортови, возење велосипед, скијање, во автомобил.

Со камерата добивате стандардна опрема што ви дава можност да ја прикачите камерата на речиси секоја површина, шлем, мотоцикл, велосипед, автомобил…

Оваа 16MPx 4K Ultra HD камера снима 30 фрејмови во секунда.

ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ :
 • Резолуција 16 mpx
 • Снима 30 FPS
 • ЛЦД екран 2.0 Л, ЛЦД 480 * 240
 • Фото резолуција 12M / 10M / 8M / 5M / 2M
 • Резолуција на видео 4K 3840 × 2160 1080P 1920 × 1090 720P 1280 × 720
 • Формат на видео компресија H.264 MOV
 • Поддржано со PCCAM
 • Wi-Fi фреквенција / режим 2.4G-2.4835GHZ / IEEE 802.11 b / g / n
 • Wifi растојание Максимално ефективно растојание во отворена околина 30 m
 • Објектив 170 степени А + ЧАСОВИ супер широк агол со висока резолуција
 • OSD јазик англиски / руски / корејски / традиционален кинески / поедноставен кинески / португалски / јапонски / француски
 • TF мемориска картичка TF4- 32G. КЛАСА 4 или погоре
 • Микрофон / звучник Инбулит
 • Водоотпорна водоотпорност на школка 30
 • Лесна суперфреквенција 50Hz / 60Hz
 • USB порта USB 2.0
 • Приклучок за напојување 5v 1A
 • Батерии од 750 mAh / 3,7 литиумска батерија. видео околу 45 мин
 • OS 2000 2000 / XP / Vista / Windows 7. MAC OSX 10.3.6 или понов
 • Со камерата дојдоа многу додатоци и држачи. Како куќиште за самата камера, отпорно на оштетување и вода.
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “УЛТРА HD КАМЕРА GO PRO”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА