-63%

ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОНОТ ОКОЛУ ВРАТ

Original price was: 1,199.00 ден.Current price is: 449.00 ден.


Универзален држач за телефон, компатибилен со сите големини на паметни телефони од 12-18cm

Совршен за гледање филмови, слушање музика, читање, спорт, патување, блогирање. .. Вашите раце ќе бидат слободни додека правите било што.

Можете да го ставите околу вратот, да го врзете околу вашиот велосипед, да го користите во автомобил или едноставно да го ставите на маса, под, кревет или на кое било друго место што го сакате.

Држачот е флексибилен, многу лесен и цврст. Должина до 60 см.

Многу лесно се прилагодува на кој било агол од 360 степени.

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава
ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОНОТ ОКОЛУ ВРАТ

Паметен универзален држач за телефон, компатибилен со сите големини на паметни телефони од 12-18cm

Совршен за гледање филмови, слушање музика, читање, спорт, патување, блогирање. .. Твоите раце ќе бидат слободни додека правиш било што.


Можете да го ставите околу вратот, да го врзете околу вашиот велосипед, да го користите во автомобил или едноставно да го ставите на маса, под, кревет или на кое било друго место што го сакате.

Држачот е флексибилен, многу лесен и цврст. Должина до 60 см.

Многу лесно се прилагодува на кој било агол од 360 степени.

 

УНИВЕРЗАЛНИОТ држач за телефон е компатибилен со сите големини на паметни телефони. Тоа ќе го одржи вашиот телефон или уред во стабилна положба, дури и со капакот на него

ФЛЕКСИБИЛЕН – држачот за слободни раце е опремен со прилагодлив држач кој го држи телефонот под оптимален агол на гледање со опција за ротација од 360 степени.

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН – Овој држач за мобилен телефон можете да го носите околу вратот, да го користите како држач за телефон на вашето биро, исто така и како држач за телефон во кревет или каде било на друго место што можете да го замислите. Идеален за блогирање, селфи, видео разговор, гледање филм во авион, вежбање во теретана итн.

КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ – Направивме држач направен од висококвалитетна легура, цврста ABS пластика и пена против лизгање, што го прави вашиот врат да се чувствува удобно и ви дава најдобро доживување при гледањето.

 

ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОНОТ ОКОЛУ ВРАТ

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОНОТ ОКОЛУ ВРАТ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА