-43%

ВАКУМ АПАРАТ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА АКНИ И МИТИСЕРИ

Original price was: 1,399.00 ден.Current price is: 799.00 ден.

Имате проблем со затнати пори, флеки на лицето и митесери? Скапи третмани со козметичари?

Не повеќе!

Ослободете се од овој проблем, набавете правосмукалка за да ги отстраните митесерите. Тоа е мал пренослив уред, кој можете да го носите со себе каде и да одите.

Шифра на производ: 138

Работи на батерии, а неговата моќ на вшмукување ќе направи вашето лице да свети.

Ги минимизира вашите пори и ги отстранува нечистотиите со навлегување длабоко под површината на кожата. Започнете со чашка за нос за да ги исчистите пукнатините околу носот, а потоа превртете ја чашата за да продолжите со челото и образите. Вишокот масло и нечистотија се ослободуваат од порите, оставајќи ја вашата кожа помазен и почист изглед!

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

ВАКУМ АПАРАТ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА АКНИ И МИТИСЕРИ

Имате проблем со затнати пори, флеки на лицето и митесери? Скапи третмани со козметичари?

Не повеќе!

Ослободете се од овој проблем, набавете правосмукалка за да ги отстраните митесерите. Тоа е мал пренослив уред, кој можете да го носите со себе каде и да одите.

Работи на батерии, а неговата моќ на вшмукување ќе направи вашето лице да свети.

Ги минимизира вашите пори и ги отстранува нечистотиите со навлегување длабоко под површината на кожата. Започнете со чашка за нос за да ги исчистите пукнатините околу носот, а потоа превртете ја чашата за да продолжите со челото и образите. Вишокот масло и нечистотија се ослободуваат од порите, оставајќи ја вашата кожа помазен и почист изглед!

Уште еден во низата уреди кои се нудат да ви помогнат да ги решите проблемите поврзани со нега на убавина!

Вакум уред за отстранување на акни и митесери е вистинската работа за вас!

 

Спецификации:

– Име: Derma Suction

– Моќност: 0,7W

– Напон: 2 x 1,5 V (тип: AA)

– Димензии: 190mm x 45mm x 40mm

 

Карактеристики:
 • Погоден за сите типови кожа
 • има лизгачки прекинувач за вклучување/исклучување со две брзини
 • вакуумот длабински ги чисти порите и ја подобрува циркулацијата на крвта
 • работи со стандардни AA батерии, кои не се вклучени во понудата
 • ергономскиот дизајн на уредот е погоден за секоја рака, лесен е и пренослив
 • во пакување со четири променливи глави за различни форми на акни и митесери и упатства

 

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ВАКУМ АПАРАТ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА АКНИ И МИТИСЕРИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА