-62%

ВЛОШКИ ЗА ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА ВИСОЧИНАТА

Original price was: 1,299.00 ден.Current price is: 499.00 ден.

 

Зголемете ја вашата висина, со овој револуционерен ТРИК. До 5 см во 1 сет инсерти ви овозможуваат да ја зголемите висината веднаш и дискретно.
Едноставно вметнете ги табаните во петицата на чевелот и подготвени сте. Овие табани од 5см во 1 сет имаат 3 различни височини изработени од мек и нелизгав силикон.

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

ВЛОШКИ ЗА ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА ВИСОЧИНАТА

Вистински ХИТ-Вметнува за зголемување на височината Брзо, лесно и лесно до саканата висина!

Зголемете ја вашата висина, со овој револуционерен ТРИК. До 5 см во инсерти од 1 секунда ви овозможуваат да ја зголемите висината веднаш и дискретно.
Едноставно вметнете 5 см во табани од 1 секунда во петицата на чевелот и сте подготвени. Вметнувањата 5см во 1секу имаат 3 височини изработени од тврд, мек и нелизгав силикон. ВИСТИНСКИ ХИТ Зголемувањето на влошките се невидливи во вашите чевли, патики, чизми и други обувки.

Вметнувањата за зголемување на висината се револуционерни и целосно нов систем специјално дизајниран да направи да изгледате 5 см повисоко. Тоа е флексибилен кертриџ направен од специјален тип гел. Само ставете го во чевли и за неколку секунди ќе бидете повисоки за 5 см. Тој е многу дискретен, не може да се забележи, и само вие ќе ја знаете вашата тајна. Тие одговараат на секој тип обувки и имаат посебен систем кој спречува лизгање и паѓање. Многу е удобно, нема ни да забележите дека го носите.

Карактеристики:
 • Направено од специјален тип гел
 • Дискретна и удобна
 • Погоден за сите видови обувки
 • Може да се прилагоди на 3 нивоа на висина
 • Погоден за женски и машки обувки

ВЛОШКИ ЗА ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА ВИСОЧИНАТА.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ВЛОШКИ ЗА ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА ВИСОЧИНАТА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА