-39%

ВОЛШЕБНА BLUETOOTH СВЕТИЛКА ЗА МУЗИКА

Original price was: 1,399.00 ден.Current price is: 849.00 ден.

Шифра на производ: 169

Star Master светилката ќе ја претвори темната соба во прекрасно ноќно небо обоено со прекрасни бои. Таа дизајнира различни бои кои ја осветлуваат просторијата и прават да изгледа како ведро ноќно небо полно со ѕвезди. Уживајте во омилените музички нумери или релаксирачки мелодии кои ќе ви помогнат да заспиете на најпријатен начин.

Аудио функција компатибилна со Bluetooth, може да се поврзе со мобилни телефони за да репродуцира музика. Одличен звук, рефлектор со ниска фреквенција за обработка на бас.

Висококвалитетните LED светилки ја прават проекцијата посонлива и долготрајна

Само во продажбата на Tron Shop. Овој производ не е достапен во продавниците.

СУПЕР АКЦИЈА

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

ВОЛШЕБНА BLUETOOTH СВЕТИЛКА ЗА МУЗИКА

Star Master ќе ја претвори темната соба во прекрасно ноќно небо обоено со прекрасни бои. Таа проектира различни бои кои ја осветлуваат просторијата и прават да изгледа како ведро ноќно небо полно со ѕвезди. Уживајте во омилените музички нумери или релаксирачки мелодии кои ќе ви помогнат да заспиете на најпријатен начин.

Аудио функција компатибилна со Bluetooth, може да се поврзе со мобилни телефони за да репродуцира музика. Одличен звук, рефлектор со ниска фреквенција за обработка на бас.

Висококвалитетните LED светилки ја прават проекцијата посонлива и долготрајна.

 

Уживајте во прекрасниот амбиент и вашата омилена музика пред спиење

Уредот се поврзува преку блутут функција со телефонот преку кој можете да слушате музика од телефонот додека гледате во вашиот таван каде се рефлектира шареното ѕвездено небо.

7 бои и динамична проекција: Ѕвезден проектор со 7 варијации на бои, со статичка динамична проекција и ротација од 360 °. Овој проектор за ѕвезденото небо го прикажува шареното соѕвездие на ѕвезденото ноќно небо на ѕидовите и таванот. Работи и како ноќно светло.

Комплетен производ а луѓе кои сакаат апсолутно се што им е потребно за една супер забава.

Bluetooth звучник: проектор за ноќно небо со Bluetooth и USB приклучок, значи дека можете да поврзете кој било уред со Bluetooth за да ја репродуцирате омилената музика или да вчитувате музика од USB-портата.

 

Далечински управувач: можете да го користите далечинскиот управувач за да го вклучите или исклучите ноќното светло, да ја менувате бојата и осветленоста, да ја контролирате музиката. Далечинскиот управувач е опремен со тајмер за автоматско исклучување, можете да го прилагодите времето според вашите потреби.

Капацитетот на батеријата од 800 mAh ќе му овозможи на овој уред да работи долго време и без директно поврзување со струја.

Идеален за подарок за секој празник и годишнина. Како божиќни подароци, новогодишни подароци, подароци за роденден, подароци за Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста и изненадувачки подароци за годишнината од свадбата. Тоа може да биде и најдобра играчка и магично изненадување за вашите деца, па дури и за најмладите.

 

 

Опис на функцијата:

Вклучено / Исклучено: поместете го дното на производот во положбата „ИСКЛУЧЕНО“ за да го исклучите производот. Притиснете ја позицијата „ON“ и производот ќе започне. Стандардниот режим на стартување ќе биде Bluetooth, а фазата на светло ќе се затемни.

Прекинувач MODE: долго притискајте го копчето MODE за да ги вклучите/исклучите светлата. Притиснете го режимот на прекинувач за да се префрлате помеѓу Bluetooth, USB и AUX. Редоследот на конверзија е: Bluetooth → USB → AUX IN.

Начин на поврзување со Bluetooth:

Вклучете или притиснете го копчето за режим за да се префрлите на режимот Bluetooth, Bluetooth ќе се емитува и LED индикаторот ќе трепка.

Вклучете ја функцијата Bluetooth на мобилниот уред (мобилен телефон, компјутер, итн.) и побарајте го Bluetooth уредот „KSKL-K2“ или „KSKL-K3“.

Кликнете рачно, уредот автоматски ќе се спари и ќе се поврзе, а „Biuetooth“ ќе се емитува кога врската е успешна. (Општо земено, не мора да внесувате лозинка. За специјални модели, можете да внесете „0000“ за да излезете од лозинката.)

Ако уредот е успешно спарен, тој автоматски ќе се поврзе следниот пат.

 

Спецификации:
 • Работен напон: DC3.7V
 • Мониста на светилки: 3LED
 • Контролен режим: самоконтрола, Bluetooth
 • Сооднос сигнал/шум: ≥85dB
 • Моќност: MAX 10V
 • Напон на полнење: DC5V / 500MA
 • Bluetooth растојание: ≥10m
 • Влезна чувствителност: 450 ± 50mV
 • Фреквентен одговор: 40HZ-5018KHZ
 • Искривување: <1%

 

Пакетот вклучува:
 • 1 x 3 во 1 LED проектор – Ѕвездено небо
 • 1 x далечински управувач
 • 1 x кабел за полнење
 • 1 x упатство за употреба
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ВОЛШЕБНА BLUETOOTH СВЕТИЛКА ЗА МУЗИКА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА