-47%

ВОЗДУШЕН ПИШТОЛ КОЈ ИСПУКУВА АВИОНИ

Original price was: 1,499.00 ден.Current price is: 799.00 ден.


Драги деца, сега ви претставуваме нешто сосема револуционерно на нашиот пазар: играчката ПИШТОЛ КОЈ ИСПУКУВА АВИОНИ.

Материјал: пластика, картон, стиропор.

Возраст: 3+ години

Овој комплет се состои од пластичен пиштол со пружина за исфрлање на авиони кои можат да летаат до 20 метри. Комплетот се состои од пиштол и 4 авиони. Авионите се направени од стиропор и не можат никого да повредат.

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

ВОЗДУШЕН ПИШТОЛ КОЈ ИСПУКУВА АВИОНИ


Драги деца, сега ви претставуваме нешто сосема револуционерно на нашиот пазар: играчката ПИШТОЛ КОЈ ИСПУКУВА АВИОНИ.

Одличен модел на авионска играчка со катапулт, може постојано да лансира 3 авиони.

Децата сега можат безгрижно да уживаат додека си играат со овој безбеден пиштол.

Материјал: пластика, картон, стиропор.

Возраст: 3+ години

пиштол со авиони

Овој комплет се состои од пластичен пиштол со пружина за исфрлање на авиони кои можат да летаат до 20 метри. Комплетот се состои од пиштол и 4 авиони. Авионите се направени од стиропор и не можат никого да повредат. Тие се многу безбедни.

Добијте го овој сет денес по прифатлива цена и тргнете се во вашите акциони авантури!

Пиштолот содржи 4 авиони кои ги пука.

Големина на пиштол:

 • 25 x 15 см

Димензии на авионот:

 • 14 x 9 см

ВОЗДУШЕН ПИШТОЛ КОЈ ИСПУКУВА АВИОНИ

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ВОЗДУШЕН ПИШТОЛ КОЈ ИСПУКУВА АВИОНИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА