-40%

Ротирачки диск за вежбање и тенок струк Waist twisting disc

(1 Преглед на корисник)

Original price was: 999.00 ден.Current price is: 599.00 ден.

Специјално дизајниран ротирачки диск со околу 200 меки иглички кои нежно ги масираат Вашите стапала додека вежбате. Исто така се стимулираат и анкупунктурните точки а тоа има благотворно дејство на целиот организам. Со притискање на одредени точки на стапалата се подобрува и циркулацијата, се согоруваат маснотии и комплетно се подобрува имуниот систем.

Оптовареноста при вежбање со овој диск не е голема, така да тој е идеален за сите возрасти.

Достапна боја: Зелено/бела

Акција 549 ден.

Повеќенаменска фитнес справа за вежбање

Можеби ќе Ве интересира и оваа справа за истегање

shutterstock_192277082             rejting

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Waist twisting disc

Специјално дизајниран ротирачки диск со околу 200 меки иглички кои нежно ги масираат Вашите стапала додека вежбате. Исто така се стимулираат и анкупунктурните точки а тоа има благотворно дејство на целиот организам. Со притискање на одредени точки на стапалата се подобрува и циркулацијата, се согоруваат маснотии и комплетно се подобрува имуниот систем.

Waist twisting disc

За разлика од големите направи за вежбање,Waist twisting disc зазема малку простор. Мобилен е, лесен за поместување и можете да тренирате дома кога и да посакате.

Ултимативен диск кој го освои целиот свет. Waist twisting disc е комбинација од вежби за аеробик, рефлексологија, акупунктура и магнетотерапија!
Со помош на овој иновативен стимулатор можете да ги зацврстите стомачните мускули, да се ослободите од вишокот на килограми во пределот на стомакот, а го подобрува и центарот за баланс. Ја подобрува флексибилноста на половината и го подобрува варењето.

Само 10 минути дневно и ќе имате совршена линија и одлично здравје.

Waist twisting disc

Waist twisting disc е изработен од цврста ABS пластика, површината не е лизгава и може да издржи тежина до 250кг. Кај што е местото за Вашите стапала, има 8 магнети кои ги будат моторичките активности на Вашето тело. Оптовареноста при вежбање со овој диск не е голема, така да тој е идеален за сите возрасти.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 72 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

1 преглед за Ротирачки диск за вежбање и тенок струк Waist twisting disc

 1. Ирена

  Не само што е ефикасен, туку и вежбањето е многу забавно со него 🙂 Уживам додека се вртам

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА