Што да подарите за 8 Март?

Празникот на жената е на самиот праг, но дали успеавте да ги одберете идеалните подароци за вашата мајка, сопруга, девојка или најдобра пријателка!?

На секој од нас му се случило да нема идеја што да подари, но затоа подароците и не мора да бидат скапи или луксузни – се што треба да направите е да ги изненадите Вашите најмили и да им покажете дека сте среќни што постојат во Вашиот живот. Затоа не грижете се, ние имаме неколку идеи со кои би сакале да Ви го олесниме целокупниот процес!

Зар има нешто поубаво од добро негувана жена? Грижата за своето тело е број еден кај секој од нас, па така и можеме со сигурност да потврдиме дека не постои жена која нема да се израдува на преубавите производи за убавина и нега на лицето и телото.

Во продолжение ви претставуваме 8 производи со кои можете да ги изненадите вашите сакани.

 1. V- LINE МАСКА ЗА ЛИЦЕ

2. АНТИЦЕЛУЛИТЕН МАСАЖЕР ЗА ЦЕЛО ТЕЛО

3. БЕЗЖИЧЕН ДЕПИЛАТОР ЗА ТЕЛО

4. ВАКУМ АПАРАТ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА АКНИ И МИТИСЕРИ

5. ЕЛЕКТРИЧЕН МОЛИВ ЗА ОБЛИКУВАЊЕ НА ВЕЃИ

6. ЕЛЕКТРИЧНА ТУРПИЈА ЗА МАНИКИР И ПЕДИКИР

7. ЛАСЕР ПРОТИВ АКНИ

8. ФИГАРО ЗА ВИТКАЊЕ НА КОСА

Други производи кои може да ги подарите за 8 Март, можете да ги погледнете во категоријата на производи за 8 Март.

Најважно: подарете многу љубов!

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА