tronshop

9 факти за ТронШоп кои не сте ги знаеле, а треба да ги знаете

TronShop долги години се занимава со интернет продажба со постојан тренд на раст. Она што навистина не разликува е што го ставаме задоволството на нашите клиенти на прво место, за што сведочат максималните оценки и позитивните коментари од нашите клиенти. Но, освен тоа, постојат 9 факти кои го издвојуваат TronShop од останатите. Во прилог ви ги пренесуваме 9-те факти.

1. 100% успех во решавањето на поплаките и рекламациите.

Не ви се допаѓа производот што го нарачавте или е неисправен? Дали сакате да го замените или да си ги вратите парите? Нема проблеми, пополнете ја процедурата за враќање или замена и нашиот љубезен тим ќе одговори позитивно на вашата поплака.

2. Ваучер за подарок

Не знаете што да купите за роденден или одмор на вашиот сопружник, роднина или пријател? TronShop ви дава можност да купите „Ваучер за подарок“, кој подоцна може да го искориститед во истиот износ,со дополнителен подарок што доаѓа со секој ваучер.

3. Американски стандарди во работата

Во својата работа, TronShop ги применува стандардите за работа усвоени од USA Global Investment, корпорација со седиште во САД. Како правни наследници на корпорацијата од земјата каде е-трговијата е најразвиена во светот, веруваме дека можеме многу да научиме и да претставиме вакво ниво на работа на пазарот во Република Македонија.


4. Најбрза испорака во Македонија

Ви нудиме најбрза испорака на вашите производи во рок од 24 до 48 часа од моментот на нарачувањето на производот.
Можете да нарачате преку нашата веб – страна, или со јавување на нашиот телефонски број 075 460 608. Исто така, можете да не контактирате и на социјалните мрежи Facebook и Instagram.

5. Можност за лична подигнување

Дали сакате лично да ја подигнете стоката? Тоа можете да го направите во нашите канцеларии во Скопје, но потребно е претходно да разговарате со нас и да ни најавите што сакате да купите за да го подготвиме пакетот.

6. Наградни игри на ФБ и Инстаграм

Следете ја нашата страница на Facebook и Instagram и освојте бројни и вредни награди! Наградните игри се организираат на месечно ниво, не ја пропуштајте шансата да си ја пробате среќата.

7. Dropshipping

Dropshipping е една од најбрзо растечките гранки во светот. TronShop ја држи вратата отворена за сите иновативни луѓе желни за напредок, учење и вмрежување. Дали сакате да продавате стоки а ние да испраќаме, пакуваме и да ја водиме цела логистика за вас? Контактирајте не, имаме понуда за вас.

8. Инфлуенсери

Дали имате голем број на следбеници на социјалните мрежи? Или знаете некој што има и мисли дека има интерес за соработка? TronShop ви нуди можност за соработка од заеднички интерес и ве повикуваме да не контактирате со кликнување овде.

9. Можност за испорака до Србија и Црна Гора

Доколку живеете на територијата на Србија или Црна Гора и сакате да нарачате производ, не грижете се, имаме решение! TronShop има партнерски веб-продавници во овие земји, нарачајте преку нашата веб-страница и ние ќе им ја пренесеме на колегите од Црна Гора (www.tronshop.me) и Србија (www.alexonlineshop.rs).

Leave a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
    0
    ВАШАТА КОШНИЧКА
    ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

    TronShop