-51%

АВТОМОБИЛСКО СЕДИШТЕ ЗА МИЛЕНИЧИЊА

Original price was: 1,399.00 ден.Current price is: 679.00 ден.


Идеално преносно седиште за вашите миленици. Лесно се монтира на секое седиште.

Истовремено може да послужи и како торба за носење домашни миленици.

Карактеристики:
 • Димензии: 33cm x 26cm x 20cm
 • Еко материјал
 • Мека и удобна
 • Лесно пренослив и преклоплив

 

Нема на залиха

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Автомобилско седиште за миленичиња

За да ги направите вашите миленици 100% безбедни, имаме автомобилско седиште за кучиња и мачки.

Идеално преносно седиште за вашите миленици. Лесно се монтира на секое седиште.

Истовремено може да послужи и како торба за носење домашни миленици.

Одличниот материјал, цврстите држачи, ќе ги направат вашите миленици безбедни и удобно додека возите.
Карактеристики:

 • Димензии: 33cm x 26cm x 20cm
 • Еко материјал
 • Мека и удобна
 • Лесно пренослив и преклоплив

автомобилско седиште за кучиња и мачки е вистинската работа за вашите миленици, да се чувствуваат удобно, но пред се безбедно. Лесно се инсталира, лесно се отстранува. Еко материјал. Лесен за одржување. Го имаме во повеќе бои. Седиштето е спакувано во картонска кутија. Оригинално пакување. Увоз од Европската Унија!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “АВТОМОБИЛСКО СЕДИШТЕ ЗА МИЛЕНИЧИЊА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА