Sale!

АЛАТКА ЗА ГМЕЧЕЊЕ НА ЛУК

299.00 ден


Оваа нова машина за гмечење лук се одликува со иновативна конструкција која лесно може да здроби чешниња лук со едноставни движења напред-назад.

Дизајнирана е без остри рабови и лесна за употреба.

Изработена е од ECO материјал, висококвалитетен нерѓосувачки челик со пластична рачка, многу издржлив и отпорен на корозија и топлина.

Неверојатен дизајн, исклучителна функционалност и одличен квалитет, оваа месење е на самиот врв на кујнскиот прибор.

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Алатка за гмечење лук

Оваа нова Алатка за гмечење лук се одликува со иновативна конструкција која лесно може да здроби чешниња лук со едноставни движења напред-назад.

Дизајнирана е без остри рабови и лесна за употреба.

Изработена е од ECO материјал, висококвалитетен нерѓосувачки челик со пластична рачка, многу издржлив и отпорен на корозија и топлина.

Неверојатен дизајн, исклучителна функционалност и одличен квалитет, оваа месење е на самиот врв на кујнскиот прибор.

Со примена на опаѓачки притисок и придвижување на лулашката (систем на клацкалка), оваа модерна  Алатка за гмечење лесно ќе го здроби лукот.

По дробењето, низ отворот на решетката ќе излезат мали парчиња лук на другата страна на решетката, со што ќе се овозможи лесно да се префрлат во саканото јадење со лажица.

Благодарение на практичниот и иновативен дизајн, лукот не остава непријатен мирис на вашите раце!

Мешачот многу лесно се чисти под млаз вода, може да се пере и во машина.

 

Алатка за гмечење
Карактеристики:
 • Иновативен производ БР.1
 • Добитник на наградата за дизајн за 2021 година
 • Изработена од челик и висококвалитетен пластичен ЕКО материјал
 • Прецизно и лесно изгмечете го лукот
 • Многу лесна за употреба и чистење
 • Погоден за безбедно перење во машина за садови

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “АЛАТКА ЗА ГМЕЧЕЊЕ НА ЛУК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА