Sale!

Алатка за брзо и лесно чистење на риби

249.00 ден

Ако сакате да уживате во свежа риба, убаво исчистена, но да ја исчистите брзо и без неред, го имаме вистинското решение за Вас! Алатка за риби која ќе стане најдобриот пријател на Вашата кујна. Ова помагало е во облик на риба и ќе Ви го заштеди драгоценото време кое сите го имаме се помалку.

Не чекајте, веднаш нарачајте и уверете се бо напишаното! Уживајте во здрав и вкусен оброк кои самите можете да си го припремите.

Супер акција -249ден. 

Погледнете повеќе производи од оваа категорија

shutterstock_192277082             rejting

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Алатка за риби- брзо и лесно чистење, без неред

 

Алатка за риби

Поздрав до сите љубители на риби!

Ако сакате да уживате во свежа риба, убаво исчистена, но да ја исчистите брзо и без неред, го имаме вистинското решение за Вас! Алатка за риби која ќе стане најдобриот пријател на Вашата кујна. Ова помагало е во облик на риба и ќе Ви го заштеди драгоценото време кое сите го имаме се помалку.

Посебно специфична карактеристика за овој производ е што иако толку мал, има диспанзер за отпадоци. Острата пластика Ви овозможува многу лесно да ја исчистите рибата, брзо, едноставно, без неред и потоа само да уживате во неа.

Алатка за риби

Оваа Алатка за риба е неопходна за секој дом во кој што живеат љубители на риби. Секогаш да Ви е при рака за кога и да посакате да си припремите риба за рекордно брзо време!

Не чекајте, веднаш нарачајте и уверете се бо напишаното! Уживајте во здрав и вкусен оброк кои самите можете да си го припремите.

Алатка за риби

Алатка за риби- за брзо и лесно чистење

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram

Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Алатка за брзо и лесно чистење на риби”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА