Sale!

АЛАТКА ЗА ВИТКАЊЕ САРМИ

399.00 ден


Направете феноменални, вкусни и еднакви сарма во само неколку потези. Со помош на оваа одлична Алатка за сарми  правењето сарма ќе стане вистинско задоволство!

Исто така, со помош на овој револуционерен уред можете да подготвите разни кифлички со лиснато тесто или кори.

Не само што брзо ќе ги подготвите вашите сарми, туку тие ќе бидат со ист облик и големина, а воедно и украсни на задоволство на целото семејство.

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Алатка за сарми

Направете феноменални, вкусни и еднакви сарма во само неколку потези. Со помош на оваа одлична  Алатка за сарми, правењето сарма ќе стане вистинско задоволство!

Затоа во нашата палета на квалитетни и практични производи имаме еден, кој сигурно ќе ве освои.

Тоа е твистер за сарми, совршено решение за вашите маки, заштедува време и нерви.

Едноставно додадете лист зелка, винова лоза или зелка, врз него ставете од подготвената смеса и со едно движење на раката добивате совршено извртени сарми.


Не само што брзо ќе ги подготвите вашите сарми, туку тие ќе бидат со ист облик и големина, а воедно и украсни на задоволство на целото семејство. Исто така, со помош на овој револуционерен  уред можете да подготвите разни кифлички со лиснато тесто или кори.

Оригинална Алатка за сарми- виткач во три движења

Овој производ го препорачуваме како составен дел од секоја кујна.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “АЛАТКА ЗА ВИТКАЊЕ САРМИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА