-50%

Алое Вера крема за лице

Original price was: 699.00 ден.Current price is: 349.00 ден.

🌿 Запознајте се со Алое Вера хидратантната крема за лице која во себе ги има сите состојки што го одложуваат процесот на стареење.

Хидратантна, регенеративна и освежувачка 

 

😍 Остава добар прв впечаток
🌿 Најдобрите состојки од природата за ревитализација на Вашата кожа 
✨ Резултати кои можете да ги видите и да ги почувствувате 
💦 Совршена хидратација 24/7
🌞 Можете да ја користите во било кое доба од денот 
💚 Задоволството е загарантирано
🌿 100% природна

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Алое Вера крема за лице

Hidratantna krema

Хидратантна, регенеративна и освежувачка 

 

😍 Остава добар прв впечаток
Кожата на лицето е како платно кое ја изразува нашата убавина и самодоверба. Со тек на време, процесот на стареење прави да се чувствуваме помалку задоволни од својот изглед. Затоа е важно да најдеме производ кој ќе ни обезбеди доволно хидратација и нега и ќе направи кожата повторно да ни е блескава!


🌿 Најдобрите состојки од природата за ревитализација на Вашата кожа 
Алое Вера хидратантната крема содржи 99% чист Алое Вера екстрат. Извонредна формула која ни дава богатство од хранливи состојки, витамини и антиоксиданти кои на кожата и пружаат се што и е потребно за да обнови!

Hidratantna krema✨ Резултати кои можете да ги видите и да ги почувствувате 
Вашата кожа нека доживее вистиска хидратантна бомба! Кремата допира длабоко во кожата и ја прави да биде мека и нежна. Заборавете веќе на сува кожа, неизедначен тен или пеги- кремата успешно се бори со пигментација и дамки на лицето.

Hidratantna krema

🌞 Можете да ја користите во било кое доба од денот 

Идеална е за употреба како преку ден, така и ноќе. Преку ден измасирајте ја кожата кога и да посакате, а навечер е препорачливо пред спиење.

🛍️ Нарачајте и ќе ја увидите разликата
Брзата достава до адреса и пристапната цена Ви овозможуваат едноставно и сигурно онлајн купување. Пружете и го на својата кожа само најдоброто, нарачајте од Алое Вера кремата и ќе доживеете волшебна трансформација!

Hidratantna krema

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Алое Вера крема за лице”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА