-50%

Астронаут лампа и проектор

Original price was: 2,999.00 ден.Current price is: 1,499.00 ден.

Галаксијата и ѕвездите никогаш не биле поблиску до нас!


Да ли сакат да имате вистинска магична атмосфера во Вашиот дом, исто како во космосот?

Магична проекција

Интерактивен астронаут

Неверојатен и уникатен подарок

Вашиот простор во вселената

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Астронаут лампа и проектор


Да ли сакат да имате вистинска магична атмосфера во Вашиот дом, исто како во космосот?

Ако одговорот е „да„ тогаш оваа лампа со проекција во вид на Астронаут е вистинскиот избор за Вас. Инспириран од астронаутите и од вселената, овој неверојатен уред ќе Ве одведе во огромниот универзум и ќе Ви донесе неизмерна среќа!

Магична проекција

Со оваа лампа ќе имате можност да бидете дел од ѕвездено небо и да се „изгубите„ во него. Опремена со 8 бои, оваа лампа Астронаут ќе Ве однесе на незаборавно патување низ величенствената ѕвездена галаксија. Само дозволете да Ве обземе проекцијата на ѕидовите и плафонот.

лампа

Интерактивен астронаут

Она што ја прави оваа лампа посебна и поразлична од другите е тоа што е во форма на Астронаут. Неговата глава ротира 360° па вселентската магла можете да ја насочите во било кој дел од просторијата во која се наоѓате. Рацете на астронаутот исто така се подвижни, па позицијата на лампата можете да ја направите по Ваша желба.

 Повеќенаменска употреба 

Астронаут лампата со проекција не е само декоративна ноќна лампа, туку е од голема помош и ако не можете да спиете навечер. Има релаксирачка музика, а ѕвезденто небо дава слатко чувство на опуштеност! Благодарение на компактниот и пренослив дизајн, можете да ја преместувате од соба во соба и да ја носите било каде со себе.

проектор

Карактеристики:

 • Материјал: ABS, PC, PVC
 • Боја на ласерот: црвена, сина, зелена
 • Потрошна енергија: 7-10V
 • Напон: USB DC5V/2A
 • Температура: -20° C ~ 40° C
 • Покрива околу 10㎡
 • Опсег на далечинско управување: помалку од 5м
 • Димензии: 23 x 12 x 11.3цм

Музичка Лампа Астронаут За Историско Патување Низ Вселената

 

Неверојатен и уникатен подарок

Идеално нешто за подарок по повод роденден, Нова година и сл.

Вашиот простор во вселената

Препуштете се на оваа магично искуство и ќе доживеете мигови кои сте ги имале само во соништата. Астронаут лампата со проектор е совршена за декорација на ентериер, за создавање на романтична атмосфера и за опуштен сон.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Астронаут лампа и проектор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА