-60%

БЕЗЖИЧЕН АЛАРМ СО МАГНЕТЕН СЕНЗОР

Original price was: 619.00 ден.Current price is: 249.00 ден.

Безжичниот аларм е вистинскиот избор за сите оние кои сакаат целосно да го обезбедат својот дом на најефикасен и најлесен начин!
Оваа понуда вклучува безжичен аларм со магнетен сензор за врати и прозорци од 90DB.
Инсталирајте го овој паметен уред и обезбедете му на вашето семејство апсолутна безбедност, во секое време!

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Безжичен аларм

 

БЕЗЖИЧНИОТ АЛАРМ СО МАГНЕТСКИ СЕНЗОР Е ИДЕАЛНИОТ ИЗБОР ЗА СИТЕ ОНИ КОИ САКААТ ЦЕЛОСНО ДА ГО ОСИГУРААТ СВОЈОТ ДОМ НА ЕДНОСТАВЕН И ЕФИКАСЕН НАЧИН.

Факт е дека бројот на кражби значително се зголемува за време на празниците, а со тоа е важно добро да го заштитите вашиот дом навреме.


Безжичен аларм кој има јачина на звук од дури 90 децибели, па ќе се огласи брзо и ефикасно доколку сензорите откријат сомнителни движења.

Овој уред е прилично едноставен и лесен за монтирање со самолеплива лента која треба да се ослободи од заштитната хартија и да се залепи на прозорецот, вратата, плакарот или кое било друго место што ќе го одберете.

Безжичниот аларм содржи електронски магнетен сензор, го детектира секој влез во вашиот стан, куќа, канцеларија, стан, гаража, без разлика дали сте внатре или надвор од просторот.

Карактеристики на производот

 • Безжичен аларм за врати и прозорци
 • Јачина на звук: 90DB
 • Сензор за магнетна детекција
 • Лесен за инсталирање
 • Идеален за куќа, канцеларија, гаража
 • Дополнителна безбедност и заштита
Бежичен аларм

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “БЕЗЖИЧЕН АЛАРМ СО МАГНЕТЕН СЕНЗОР”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА