-50%

Брзосушечка подлога за во тоалет

Original price was: 999.00 ден.Current price is: 499.00 ден.

Оваа подлога одлично ќе се вклопи во Вашиот тоалет, WC, кујна или пак на балконот.

Се состои од 4 слоја безбедни материјали, и тоа:

 • Технолошки сомот
 • Мемориска пена
 • Природна гума
 • ЕКО PVC

Водата ја впива за 5 секунди, а одржувањето е мошне лесно.

Димензии: 60х40

Напомена: Натписот на подлогата не е секогаш ист!

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Брзосушечка подлога за во тоалет


Вашето купатило или било која друга просторија веќе нема да имаат влажен под! Тука е оваа Брзосушечка подлога со прекрасни карактеристики и пријатен материјал. Погодна е за купатило, WC, балкон, кујна итн. Нешто совршено за Вашиот дом!

Водата ја впива за 5 секунди, што ја прави лесна за одржување. Исперете ја рачно со четка или сунѓер, вода и детергент. Брзо се суши, па ќе заштедите и време што инаку го трошите да ги исперете и исушите гумените подлоги или оние од некој друг материјал.

Оваа Брзосушечка подлога не се лизга, удобна е, мека…

Podloga za kupatilo

Благодарение на нашата Брзосушечка подлога, веќе не мора да ставате крпи до Вашата туш кабина или када, за да има каде да застанете кога ќе излезете од капење. Да не заборавиме дека крпите потоа ќе треба да ги перете, сушите и пеглате!

Сега постои многу полесен начин. Подлогата брзо ја апсорвира водата, ја впива за само 5 секунди, не се лизга, бојата не избледува- едноставно е совршена!

Модерен и убав дизајн кој може да се вклопи во било која просторија и одговара на секоја боја. Исто така штити од евентуално оштетување на подот или плочките. Оваа Брзосушечка подлога можете да ја користите долго време во континуитет, квалитетна е, не се распаѓа, не забуѓува, стабилна е и цврста.

 

Podloga za kupatilo

Се состои од 4 слоја безбедни материјали, и тоа:

 • Технолошки сомот
 • Мемориска пена
 • Природна гума
 • ЕКО PVC

Димензии: 60х40

Напомена: Натписот на подлогата не е секогаш ист!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Брзосушечка подлога за во тоалет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА