-63%

ВАКУМСКА ОСТРИЛКА ЗА НОЖЕВИ И НОЖИЦИ

Original price was: 799.00 ден.Current price is: 299.00 ден.


Многу безбедна острилка за кујнски ножеви. Лесно се поставува на мазна површина и стои исклучително цврсто. Брзо ги остри сите ножеви и ножици.
Мала по големина и практична поради држачот  за да можете да ја поставите каде било.

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Вакумска острилка за ножеви и ножици

Многу безбедна Вакумска острилка за кујнски ножеви. Лесно и брзо се поставува со вакум на мазна површина. Стои исклучително цврсто и речиси е невозможно да се помести од своето место, што овозможува лесно и безбедно ракување.
Исклучително брзо ги остри сите ножеви и ножици. Доволно е 2-3 пати да се помине низ острилка и ножот ќе се наостри.
Многу корисна, мала и компактна Вакумска острилка за ножеви и ножици.

Мала по големина и практична поради држачот за да можете да го поставите каде било: на врата, фрижидер, врата од кујната и не зазема многу простор.

На долната страна се поставува вакуум до 12 kg, што само ја зголемува нејзината практичност и примена.

Карактеристики:
 • најнова Вакумска острилка за сите видови ножеви (прави и со засеци) и ножици
 • брз и лесен начин за изострување
 • потполно безбеден
 • стабилна – вакумска основа што можете многу лесно да ја прикачите на било која мазна површина
 • не зазема многу простор
 • Боја: црно-црвена
 • Големина: 60 ​​* 70 мм
 • Тежина: 50 g

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ВАКУМСКА ОСТРИЛКА ЗА НОЖЕВИ И НОЖИЦИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА