Sale!

САМОЛЕПЛИВ ВАЛЈАК ЗА ЧИСТЕЊЕ

399.00 ден

Шифра на производ: 179
Самолепливиот валјак е одлична помош за отстранување на влакна, ѓубре, трошки, прашина…

Направен од силикон, овозможува одлично чистење, а гумениот дел е погоден за длабоко отстранување на нечистотијата

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Валјак за чистење

 

Sticky Buddy, самолеплив Валјак за чистење ќе стане ваш најдобар соработник за отстранување на влакна, остатоци, трошки, прашина од која било површина. Лесен е за употреба на сите површини, како плочки, паркет, ламинат, а погоден е и за ткаенина, облека, мебел…

Ново! Увозот од ЕУ. Оригинален!

По употреба, едноставно исплакнете го валјакот со топла вода и ќе биде подготвен за нова употреба!

Во комплетот добивате:

 • 1 x ролери за чистење Sticky Buddy
 • 1 x ролери за чистење со џебен леплив пријател

Самолеплив Валјак за чистење број еден за патување, сакате да го носите со себе. Лесен е за употреба. Лесно се чисти. Можете да го носите на работа, не зазема многу простор во чантата. Имам заштитна обвивка која го одржува постојано чист и подготвен за употреба.

Валјак за чистење
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “САМОЛЕПЛИВ ВАЛЈАК ЗА ЧИСТЕЊЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА