Sale!

2 во 1 Вентилатор и лампа во форма на зајче

349.00 ден

Неодолив пренослив вентилатор + лампа во форма на зајче. Безжичен е, има вградена батерија, а во комплет е вклучен и USB кабел. Едно полнење и ќе ве разладува било каде и било кога.

Со едно притискање на копчето одзади, се вклучува вентилаторот. Можете да го поставите каде што сакате, а со помош на федерот, и перките можете да ги свртите на сите страни.

Со уште едно притискање на копчето, се исклучува вентилаторот а се вклучува лампата. Дава доволно светлина за вашите дечиња да можат мирно да заспијат во претходно разладената соба.

Производ кој е едноставен за употреба, а сепак функционален. Неговата сила, практичност и оригиналниот дизајн се причина сите да го сакаат- и деца и возрасни! Нарачајте и уверете се. Количините се ограничени!!!

Голема акција- 349ден.

http://tronshop.mk/proizvod/sistem-prskalki-za-razladuvanje-vo-vasiot-dvor/

shutterstock_192277082             rejting

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Вентилатор и лампа

Нов производ!

Пренослив вентилатор + лампа во форма на зајче, за деца и возрасни! Вистински избор за разладување во топлите летни денови. Можете да го носите со себе на летување, на патување…

Зајакот “Тоторо” е омилен цртан лик на многу деца во светот. Сега вашето дете може да го има дома! За игра и забава, за мирен и сладок сон.

 

Карактеристики:

 • Материјал: Пластика
 • Димензии на зајчето: 20 x 12.5 цм
 • Вкупна висина: 30 цм
 • Вградена батерија
 • Вклучен USB кабел
 • Вентилатор и лампа во едно

Вентилатор и лампа

Вентилатор и лампа

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “2 во 1 Вентилатор и лампа во форма на зајче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА