Sale!

ВЛОШКИ ЗА ОБУВКИ СО МЕМОРИ ПЕНА

299.00 ден

Шифра на производ079
Влошките за чевли од мемори пена ќе помогнат да се спречат болките и повредите кои можат да настанат од уморни и отечени стапала.

Погодни се за сите големини на чевли и лесно се обликуваат според вашата – на двете влошки има означени делови со големини за сечење и обликување според вашата нога.

Карактеристики:

 • Удобно одење и трчање со влошки од мемори пена
 • Мемори пената се обликува кон вашите стапала
 • За сите големини (до број 47) на машки, женски и детски обувки
 • Го ублажуваат притисокот на сите делови на стапалата и зглобовите
 • Тие ја спречуваат болката во петицата по долга прошетка
 • Тие го поддржуваат вашето одење и ја зголемуваат стабилноста

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799
ВЛОШКИ ЗА ОБУВКИ СО МЕМОРИ ПЕНА.

Нема повеќе замор во нозете по долга прошетка или трчање – пристигнаа специјални дизајнирани влошки од мемори пена! Додадете слој на удобност на вашите омилени обувки!

Секој ден прaвиме од 8000 до 10000 чекори. Тоа се многу чекори! А, ако имаме некој килограм вишок, нашите нозе трпат голем стрес. Влошките за чевли од мемори пена ќе помогнат да се спречат болките и повредите кои можат да настанат од уморни и отечени стапала.

Погодни се за сите големини на чевли и лесно се обликуваат според вашата – на двете влошки има означени делови со големини за сечење и обликување според вашата нога.

Карактеристики:

 • Удобно одење и трчање со влошки од мемори пена
 • Мемори пената е обликувана кон вашите стапала
 • За сите големини (до број 47) на машки, женски и детски обувки
 • Го ублажуваат притисокот на сите делови на стапалата и зглобовите
 • Тие ја спречуваат болката во петицата по долга прошетка
 • Тие го поддржуваат вашето одење и ја зголемуваат стабилност

ВЛОШКИ ЗА ОБУВКИ СО МЕМОРИ ПЕНА.

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ВЛОШКИ ЗА ОБУВКИ СО МЕМОРИ ПЕНА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА