-40%

Влошки за чевли Gel Activе

(1 Преглед на корисник)

Original price was: 499.00 ден.Current price is: 299.00 ден.


Иновативните GelActive влошки за чевли за секој ден се составени од две уникатни компоненти на гел:
Цврст гел кој обезбедува поддршка за петицата, лакови на стапалото и мек гел кој обезбедува дополнителна удобност, го ублажува товарот и помага во намалување на прекумерниот притисок при одење и извршување на секојдневните активности.

GelActive секојдневните влошки се достапни во 2 големини: за жени и за мажи. Можат да се носат во секојдневни обувки, работни обувки, патики и домашни влечки.

 

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Влошки за чевли Gel Activе

Иновативните влошки за чевли за секој ден се составени од две уникатни компоненти на гел:
– цврст гел кој ја поддржува петата и сводовите на стапалото
– мек гел кој обезбедува дополнителна удобност, го ублажува преоптоварувањето и помага во намалување на прекумерниот притисок при одење и извршување на секојдневните активности.


Овие секојдневни влошки имаат уникатен дизајн за целодневна удобност.

Најдобар начин за спречување на уморни нозе:
– Носете соодветни обувки кои обезбедуваат удобност и поддршка на стапалата
– Движете се често за да ја стимулирате циркулацијата
– За време на паузата, седнете и кренете ги стапалата
– Одржувајте оптимална телесна тежина.

GelActivе секојдневните влошки се достапни во 2 големини: за жени и за мажи. Прилагодувањето на одредена големина на чевли се врши со едноставно скратување на влошките по линиите со точки кои одговараат на саканата големина.
Можат да се носат во секојдневни обувки, работни обувки, патики и домашни влечки.

1 преглед за Влошки за чевли Gel Activе

 1. Далибор

  Доброволно се пријавив прв да ги пробам 🙂 Задоволен сум, нарачав и за жена ми, се надевам дека нарачката сте ја примиле

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА