Sale!

ГРАДИНАРСКИ РАКАВИЦИ ЗА КОПАЊЕ

249.00 ден


Ако имате градина цвеќиња на терасата, тогаш ќе ви бидат од голема корист овие практични ракавици со 4 канџи за копање!

Идеален за копање градини, цвеќиња и сеење семе, бидејќи една ракавица има 4 издржливи пластични канџи што го олеснуваат копањето. Покрај тоа, овие нови ракавици ги штитат вашите раце кога изведувате градинарство.

             

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Градинарски ракавици

Ако имате градина цвеќиња на терасата, тогаш ќе ви бидат од голема корист овие практични Градинарски ракавици со 4 канџи за копање!


Идеален за копање градини, цвеќиња и сеење семе, бидејќи една ракавица има 4 издржливи пластични канџи што го олеснуваат копањето. Покрај тоа, овие нови ракавици ги штитат вашите раце кога изведувате градинарство.

Лесно се чистат и се погодни и за мажи и за жени.

Карактеристики:

 • Оригинален и функционален дизајн;
 • Издржлив и долготраен материјал;
 • Изработено од латекс, полиестер и полипропилен;
 • Избегнете ја нечистотијата, прашината и калта подалеку од дланките
 • Лесно се чистат и се погодни и за мажи и за жени.

Градинарски ракавици за копање

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ГРАДИНАРСКИ РАКАВИЦИ ЗА КОПАЊЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА