Sale!

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ДАСКА ЗА СЕЧЕЊЕ 3 ВО 1

549.00 ден

Шифра на производ: 110

Мултифункционална функција 3 во 1 –

Овој артикл совршено се користи за сечкање/сечење зеленчук, овошје и месо, миење садови или храна како сад за виткање, може да биде и корпа за чување храна и пијалоци, во плакар или фрижидер.

Заштеда на простор и лесен за користење.

Дизајнот што се склопува може да заштеди многу простор и лесно се чисти!

 • Феноменално за екскурзии и кампување
 • Еколошки материјал,
 • Лесен за користење,
 • Лесно пренослив…

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Даска за сечење

Овој производ совршено се користи за сечкање/сечење зеленчук, овошје и месо, миење садови или храна како сад за виткање, може да биде и корпа за чување храна и пијалоци, во плакар или фрижидер.

 

Заштедува простор и лесен за користење – Притиснете ја средината со раката и држете ја рамката со другата рака, наполнете со вода и можете да миете садови, овошје, зеленчук, месо… а на дното имате специјално копче за цедење вода. Специјалните анти-лизгачки држачи овозможуваат поставување на даската на која било мазна површина. По миењето, можете да ја свиткате даската и да ја користите за да ја исечете храната на даската…

Дизајнот што се склопува може да заштеди многу простор и лесно се чисти!

Феноменално за екскурзии и кампување – ова е од суштинско значење за вашиот двор, патување или приколка, има функции 3 во 1 кои значително ја зголемуваат ефикасноста на работата во кујната. Посебно е погоден за кампување и екскурзии поради неговата практичност.

Еколошки материјал – Даска за сечење изработена од висококвалитетен прехранбен материјал PP + TPR, ECO материјал, издржлив, без мирис, нетоксичен, без пукање и деформација.

 

• Лесно се користи
• Лесно се преносува
• Може да се користи неограничено
• Еко материјал
• Лесно се мие
• Забавен за употреба

Даска за сечење
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ДАСКА ЗА СЕЧЕЊЕ 3 ВО 1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА