-29%

Депилатор за тело

Original price was: 1,399.00 ден.Current price is: 999.00 ден.

 

Дали имате влакна кои сакате да ги отстраните брзо и безболно дома, а притоа да потрошите минимум време и пари? Имаме предлог за вас – пробајте го овој депилатор.

Анатомскиот дизајн со 4 глави му овозможува на депилаторот лесно да се лизга по кожата и да допре до сите делови на телото, дури и до најнепристапните и најчувствителните, додека брзо и ефикасно ги отстранува влакната.

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Депилатор за тело

Дали имате влакна кои сакате да ги отстраните брзо и безболно дома, а притоа да потрошите минимум време и пари? Имаме предлог за вас – пробајте го овој депилатор.

Покрај тоа што депилаторот обезбедува брза и безболна депилација, вграденото LED светло ви овозможува да го забележите секое влакно, така што повеќе нема да имате „промашени“ делови, што често се случува при депилација. По користење на овој депилатор вашата кожа ќе биде целосно мека и мазна.

Анатомскиот дизајн со 4 глави му овозможува на депилаторот лесно да се лизга по кожата и да допре до сите делови на телото, дури и до најнепристапните и најчувствителните, додека брзо и ефикасно ги отстранува влакната.

Водоотпорен е, можете да го користите додека се туширате или за време на вашата дневна рутина за нега.

Овој депилатор има литиум-јонска батерија, која можете да ја полните со USB-кабел.

Уредот е многу лесен, па лесно ќе го користите со една рака, а депилацијата никогаш повеќе нема да ви биде само обврска, туку и вистинско задоволство!

 

Карактеристики на производот:
 • Брзо и безболно отстранување на влакна;
 • Анатомски дизајн на 4 глави за депилација;
 • Лесно се прилепува на кожата;
 • Достигнува дури и до најнепристапните области на телото;
 • Способност за промена и прилагодување на брзината на уредот;
 • Вградено LED светло;
 • Водоотпорен;
 • Има литиум-јонска батерија која се полни преку USB-кабел;
 • Лесен и лесен за употреба секој ден.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Депилатор за тело”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА