-33%

Детски базен со прскалки

Original price was: 1,499.00 ден.Current price is: 999.00 ден.

Иновативен плиток базен со отвори, кој се претвора во фонтана кога ќе се испушти водата,
Совршена забава за децата, но и за возрасните – во топлите денови,
Со пречник од 100 cm и мала длабочина кога е исполнет со вода, тоа е одлична летна забава дури и за бебињата,
Базенот-фонтана ќе го сакаат и вашите миленици кои сакаат да се разладат.
Изработени од издржлив ПВЦ и ЕКО материјал,
Без БПА,
100% нетоксични,
Лесно и брзо се инсталира.
Детски базен со прскалки за забавно разладување.

Би можело да Ве интересира

ВОЗДУШЕН ТРОСЕД – ЛЕЖАЛКА НА НАДУВУВАЊЕ – Lazy Bag

ГОЛЕМ БЕБЕШКИ АВИОН ДУШЕК ЗА ДЕЦА

5 во 1 расклоплива фотеља на надувување за во вода

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Детски базен со прскалки

 

Изненадете ги вашите деца со овој Детски базен со прскалки кој нуди забавно ладење како во воден парк, со прскалки од сите страни. Како мал базен кој изгледа како фонтана, ќе стане омилена забава оваа сезона за целото семејство.

Поставувањето и монтажата се брзо и лесно, со тоа што ќе го раширите на отворено, ќе го прикачите за црево и ќе тече вода. Со прилагодување на притисокот создавате различни ефекти на вода! Прстенот околу душекот ќе се наполни со вода за да создаде плиток базен, по што прскалките ќе се активираат и ќе создадат вистинска водена магија.

И додека вашите деца безгрижно прскаат во базенот, можете да посветите време на повеќе забава за возрасни – онлајн игри.

 

Играјте си со друштво – Вашето дете одлично ќе се забавува и ќе се разлади со своето друштво.

Идеален подарок – Овој Детски базен е идеален подарок за деца од сите возрасти! Тоа ќе го задржи нивното внимание со часови и денови.

Активно лето – Погрижете се вашето дете добро да се забавува во текот на летото, топли и сончеви денови!

Карактеристики:

Иновативен плиток  Детски базен со отвори, кој се претвора во фонтана кога ќе се испушти водата,
Совршена забава за децата, но и за возрасните – во топлите денови,
Со пречник од 100 cm и мала длабочина кога е исполнет со вода, тоа е одлична летна забава дури и за бебињата,
Базенот-фонтана ќе го сакаат и вашите миленици кои сакаат да се разладат.
Изработени од издржлив ПВЦ и ЕКО материјал,
Без БПА,
100% нетоксични,
Лесно и брзо се инсталира.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски базен со прскалки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА