Sale!

ДЕТСКО МАГИЧНО ЌЕБЕ ШТО СВЕТИ

1,199.00 ден

Шифра на производ075
Уникатно на нашиот пазар, врвно квалитетно плишано ќебе кое сјае. Изработено до совршенство со висококвалитетни микрофибер за трајна употреба. Исклучително меко. Материјал погоден за кожа. Димензии: 125x150cm

Уникатен прозрачен дизајн

– Ќебето има неверојатен дизајн што го прави совршено за ноќ, бидејќи создава прекрасна атмосфера во вашата спална соба. (Едноставно изложете го на силен извор на светлина или сончева светлина само 10-15 минути за да ја апсорбира светлината).

Топ Квалитет

– Пусната структура на ткаенината е отпорна на дамки и ќе ја задржи својата мекост дури и по многу миење. Никогаш нема да ве чеша или иритира. Совршен за деца и луѓе со чувствителна кожa.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Детско ќебе

 

Уникатен прозрачен дизајн

– Ќебето има неверојатен дизајн што го прави совршено за ноќ, бидејќи создава прекрасна атмосфера во вашата спална соба. (Едноставно изложете го ова Детско ќебе на силен извор на светлина или сончева светлина само 10-15 минути за да ја апсорбира светлината).

Топ Квалитет

– Пусната структура на ткаенината е отпорна на дамки и ќе ја задржи својата мекост дури и по многу миење. Никогаш нема да ве чеша или иритира. Совршен за деца и луѓе со чувствителна кожa.

Термички карактеристики

Висококвалитетната структура го прави многу пријатен во лето и ве разладува, додека во зима може феноменално да ве стопли. Направете ги вашите најблиски да се смеат и среќни! Ова ќебе е совршен подарок за секоја пригода! За деца и возрасни.

Инструкции за миење

– Микрофибер капакот не само што може да се пере во машина, туку нема да падне или избледе, а после миењето ќе свети нормално. Не се препорачува сушење во машина за перење, пеглање, белење или хемиско чистење.

Детско ќебе, КАРАКТЕРИСТИКИ:
 •  Небесни објекти кои светат во темнина – ѕвезди, месечина и планети
 • Не се потребни батерии или извор на енергија.
 • Пред употреба, поставете го сјајниот капак на темно под силно светло за да го наполните.
 • Супер удобно и изработено од мек и фин полиестер од микрофибер
 • Се пере во машина, лесен за одржување.
 • 100% ЕКОКАРАКТЕРИСТИКИ:
 • Небесни објекти кои светат во темнина – ѕвезди, месечина и планети
 • Не се потребни батерии или извор на енергија.
 • Пред употреба, поставете го сјајниот капак на темно под силно светло за да го наполните.
 • Супер удобно и изработено од мек и фин полиестер од микрофибер
 • Се пере во машина, лесен за одржување.

Детско ќебе
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ДЕТСКО МАГИЧНО ЌЕБЕ ШТО СВЕТИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА