-48%

ДИГИТАЛЕН HD 2.4″ ФОТОАПАРАТ И КАМЕРА ЗА ДЕЦА

Original price was: 3,299.00 ден.Current price is: 1,699.00 ден.

Шифра на производ081
Направете ги вашите деца уште полесно и поинтересно фотографирањето и фотографирањето со дигиталниот 2,4″ фотоапарат, кој е направен и дизајниран само за деца.

Опремен со живописен 1080P HD IPS екран, овој фотоапарат може да снима јасни фотографии од 12 мегапиксели и видеа од 1920x1080P, што значи до двапати поквалитетни фотографии и видеа во споредба со другите детски камери.

Уредот е дизајниран да одговара на малите детски раце, лесен е и лесен за користење, додека интересната силиконска маска дава голема отпорност на паѓање, а дополнителното ременче го олеснува носењето.
Може да направи 50 фотографии без SD мемориска картичка, но има и поддршка за micro SD картички до 64GB.
Можете да ја полните камерата и да префрлате датотеки снимени со неа преку USB-кабел. Содржи литиум-јонска батерија од 850 mAh која може да работи до 3 часа непрекинато.

Карактеристики на производот

 • Екран 2,4 ″ 1850 HD;
 • резолуција од 12 MP;
 • Големина на видеото 1920 × 1080;
 • 4x дигитален зум;
 • Литиум-јонска батерија од 850 mAh;
 • USB кабел;
 • Силиконска маска со интересен дизајн која се зацврстува паѓа;
 • Лесен и лесен за употреба.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава
Дигитален HD 2.4″ фотоапарат и детски фотоапарат.

Направете им уште полесно и поинтересно на вашите деца да фотографираат и видеа со дигиталната 2.4” камера, направена и дизајнирана само за деца.

Опремен со живописен 1080P HD IPS екран, овој фотоапарат може да снима јасни фотографии од 12 мегапиксели и видеа од 1920x1080P, што значи до двапати поквалитетни фотографии и видеа во споредба со другите детски камери.
Уредот е дизајниран да одговара на малите детски раце, лесен е и лесен за користење, додека интересната силиконска маска дава голема отпорност на паѓање, а дополнителното ременче го олеснува носењето.
Овој детски фотоапарат може да направи 50 фотографии без SD мемориска картичка, но има и поддршка за micro SD картичка до 64GB.

Можете да ја полните камерата и да префрлате датотеки снимени со неа преку USB-кабел. Содржи литиум-јонска батерија од 850 mAh која може да работи до 3 часа непрекинато, а потребни се 1-2 часа за полнење.
Идеален е за родендени, забави и секојдневно уживање со семејството.
Разбудете ги малите креативци кај вашите деца и научете ги да го снимаат секој момент од растењето.
ДИГИТАЛЕН HD 2.4″ ФОТОАПАРАТ И КАМЕРА ЗА ДЕЦА.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ДИГИТАЛЕН HD 2.4″ ФОТОАПАРАТ И КАМЕРА ЗА ДЕЦА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА