-50%

Нож за диња и лубеница

Original price was: 799.00 ден.Current price is: 399.00 ден.


Дали сакате да јадете лубеница и диња, но не ви се допаѓа делот кога треба да ги исечете на парчиња? Отсега, ова нема да ви претставува проблем! Пристигна совршениот секач за сечење на лубеница и диња!

Овој производ е достапен само во TronShop !

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Нож за диња и лубеница

Дали сакате да јадете лубеница и Диња, но не ви се допаѓа делот кога треба да ги исечете на парчиња? Отсега, ова нема да ви претставува проблем! Пристигна совршениот секач за сечење на лубеница и Диња.

Диња

Сега многу лесно и едноставно ќе ја одделите лубеницата или дињата од кората, а потоа исечете ги на ситни парчиња. Погоден е за украсување овошни салати, торти и колачи.


 Карактеристики:

 • Материјал: нерѓосувачки челик + пластика;
 • Димензии: 25,5 x 9,5 см;
 • Лесен за користење;
 • Многу интересен и едноставен нож за сечење лубеница, тој автоматски ќе го исече вашето овошје на коцки;
 • Овозможува брзо и лесно сечење, директно на чинијата.

Диња

Без неред, напор и губење време. Иновативниот нож за лубеница  и Диња е специјален, паметен уред кој многу лесно и брзо ја сече внатрешноста на лубеницата на коцки, без кора. Идеален начин да им служите на семејството и гостите!

НОЖ ЗА СЕЧЕЊЕ НА ДИЊИ И ЛУБЕНИЦИ

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Нож за диња и лубеница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА