Sale!

Универзален додаток за насочување на воздухот за клима уреди

(2 Прегледи на корисник)

799.00 ден

Да ли сакате да уживате во климатизирана просторија без да водите грижа за вкочанет врат, главоболки и други проблеми предизвикани од клима уредите? Го имаме вистинското решение за Вас! Тука е нашиот Додаток за насочување на воздухот кој работи само за Вас! Ќе го насочи ладниот воздухот подалеку од Вас и ќе направи таква атмосфера, како воздухот природно да струи!

Нема потреба од мајстори, бушење и целодневна работа со комплицирани инсталации, лесно можете да го монтирате и да го извадите по потреба. Совршено за секој дом и за секое работно место.

Не ја пропуштајте шансата да си направите пријатен амбиент за уживање или работа- нарачајте и уверете се во она што Ви го нудиме!

Супер акција- 799 ден.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија

shutterstock_192277082             rejting

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Универзален Додаток за насочување на воздухот за клима уреди

Уживајте во свежиот воздух без проблеми, заштите се на најдобриот можен начин- со нашиот универзален Додаток за насочување на воздухот! Сами одредете во која насока ќе дува Вашата клима.

100% заштеда- 0% потрошена струја

Да ли сакате да уживате во климатизирана просторија без да водите грижа за вкочанет врат, главоболки и други проблеми предизвикани од клима уредите? Го имаме вистинското решение за Вас! Тука е нашиот Додаток за насочување на воздухот кој работи само за Вас! Ќе го насочи ладниот воздухот подалеку од Вас и ќе направи таква атмосфера, како воздухот природно да струи!

Овој фантастичен производ е универзален и може да се постави на било кој клима уред. Монтажата е едноставна, должината прилагодлива од 58 до 108 цм. Се прилагодува на Вашите потреби и гарантира удобност и уживање во било кое време од денот. Освен тоа, го филтрира воздухот.

Нема потреба од мајстори, бушење и целодневна работа со комплицирани инсталации, лесно можете да го монтирате и да го извадите по потреба. Совршено за секој дом и за секое работно место.

Додаток за насочување

Изработен од висококвалитетен материјал како PP+PS+PVC, овој Додаток за насочување на воздухот е лесен и едноставен за чистење. Квалитетот и долготрајноста се загарантирани. Одредете го аголот во кој сакате да дува климата и заштите се себе си и луѓето околу Вас од директен удар на ладен воздух во Вашето тело, кое може да претрпи страшни последици поради истиот!

ECO материјал, 100% нетоксичен!

Не ја пропуштајте шансата да си направите пријатен амбиент за уживање или работа- нарачајте и уверете се во она што Ви го нудиме!

Додаток за насочување на воздухот- идеален за дневна, спална, детска соба, како и за во канцеларија.

Додаток за насочување

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

2 прегледи за Универзален додаток за насочување на воздухот за клима уреди

 1. Магдалена

  Мрежата за комарци е добра и сам ја поставив лесно.
  Ви благодарам

 2. Магдалена

  Пренасочувачот е спас, сега можам широко да ја отворам климата и да не се грижам да ми дува во глава

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА