Sale!

Држач за вино во форма на синџир

749.00 ден

Многу модерен и необичен држач за шишиња за вино во форма на свиткан синџир, кој остава впечаток на целосна магија.
За среќа, ова не е магија, но да го држите вашето најдобро шише вино во овој модерен и уметнички држач е едноставно магично.

Овој држач за вино сигурно ќе го привлече сечие внимание и нема личност која нема да го коментира ова чудо на модерната физика што ѝ пркоси на гравитацијата.

Синџирот за вино е направен од тешки метални синџири заварени заедно и поврзани заедно за да создадат гравитациска магија.

МОЖЕ ДА ВЕ ИНТЕРЕСИРА ЕЛЕКТРИЧЕН ОТВОРАЧ НА ВИНО

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Многу модерен и необичен држач за шишиња за вино во форма на свиткан синџир, кој остава впечаток на целосна магија. За среќа, ова не е магија, но да го држите вашето најдобро шише вино во овој модерен и уметнички држач е едноставно магично.

Овој држач за вино сигурно ќе го привлече сечие внимание и нема личност која нема да го коментира ова чудо на модерната физика што ѝ пркоси на гравитацијата.

Синџирот за вино е направен од тешки метални синџири заварени заедно и поврзани заедно за да создадат гравитациска магија. Ланецот е совршено избалансиран откако во него ќе го ставите омиленото вино.

Извонредната комбинација на оптичка илузија и модерна уметност ќе ве воодушеви. Многу лесен за одржување.

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram

Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Држач за вино во форма на синџир”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА