Sale!

Држач за кеси за ѓубре

349.00 ден

Доколку не знаете каде да ја ставите кесата за ѓубре, револуционерниот држач за отпадоци ќе ви го олесни изборот!

Практичен и удобен изум за поставување кеси за ѓубре кој ќе ви овозможи да ги сместите во фиоки, кујнски елементи, кабинети, на едноставен и удобен начин.

Потребно е само да го инсталирате Држачот за отпадоци на работ на фиока, кабинет, врата од кујнски елемент итн. (приближно макс. 2 см)

Купувајте паметно – само во продажбата на Tron Shop. Овој производ не е достапен во продавниците.

Акција 349 денари само за првите 50 купувачи.

МОЖЕ ДА ВЕ ИНТЕРЕСИРА:

ВИСЕЧКА ПРЕКЛОПНА КОРПА ЗА ОТПАДОЦИ

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Доколку не знаете каде да ја ставите кесата за ѓубре, револуционерниот држач за отпадоци ќе ви го олесни изборот!

Практичен и удобен изум за поставување кеси за ѓубре кој ќе ви овозможи да ги сместите во фиоки, кујнски елементи, кабинети, на едноставен и удобен начин.

Потребно е само да го инсталирате Држачот за отпадоци на работ на фиока, кабинет, врата од кујнски елемент итн. (приближно макс. 2 см)

Купувајте паметно – само во продажбата на Tron Shop. Овој производ не е достапен во продавниците.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram

Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Држач за кеси за ѓубре”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА