Sale!

ЕЛЕКТРИЧЕН ПИШТОЛ ЗА БАЛОНИ СО САПУНИЦА

449.00 ден

Шифра на производ083
Автоматска пушка за момчиња и девојчиња од сите возрасти. Може да се користи и внатре и на отворено.

Пиштолот со меурчиња во голема мера го имитира изгледот на митралезот Гетлинг за да им даде на децата реално искуство со играње. Сосема безопасен и поучен играч, кој на децата им покажува дека наместо куршуми, секое оружје треба да исфрла шарени балони.

Пушката има 8 дупки за меурчиња кои исфрлаат над 500 шарени меурчиња во минута.

Совршен подарок за деца.

Безбедна детска ABS пластика: производот е изработен од висококвалитетна, нетоксична ABS пластика, издржлива и ригорозно тестирана за да обезбеди висока безбедност на децата и домашните миленици, како и отсуство на протекување или излевање.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Електричен пиштол за балони со сапуница.

Автоматски Електричен пиштол  за момчиња и девојчиња од сите возрасти. Може да се користи и внатре и на отворено.

Пиштолот со меурчиња во голема мера го имитира изгледот на митралезот Гетлинг за да им даде на децата реално искуство со играње. Сосема безопасен и поучен играч, кој на децата им покажува дека наместо куршуми, секое оружје треба да исфрла шарени балони.

 

Електричен пиштол со 8 дупки за меурчиња кои исфрлаат над 500 шарени меурчиња во минута.

Совршен подарок за деца.

Овој Електричен пиштол со имитација на дизајнот на пиштолот Гетлинг овозможува развој на имагинацијата и креативноста на детето. Може да се однесат насекаде, тоа е забавна и интерактивна играчка која ќе ги држи окупирани со часови.

Безбедна детска ABS пластика: производот е изработен од висококвалитетна, нетоксична ABS пластика, издржлива и ригорозно тестирана за да обезбеди висока безбедност на децата и домашните миленици, како и отсуство на протекување или излевање.

Со својот реален дизајн и живи бои, ова е најдобрата играчка што ви треба за децата.

Работи со: 3 AA батерии (не се вклучени), откако ќе ги инсталирате, повлечете го копчето за бленда за да се направат многу меурчиња.

Пакетот вклучува:
 • 1 пиштол
 • 1 шише течност
 • 1 сад
 • 1 течност

 

 

Електричен пиштол за балони со сапуница.

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЕЛЕКТРИЧЕН ПИШТОЛ ЗА БАЛОНИ СО САПУНИЦА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА