-57%

Електростимулатор за стомачни мускули

Original price was: 2,299.00 ден.Current price is: 999.00 ден.


За да ги усовршите стомачните мускули за неколку минути на ден.

Електростимулаторот за мускулите е одлична помош за зајакнување на стомачните и другите мускули. Овој исклучително корисен уред за обликување на телото е совршен партнер за тренинг, кога немате време да одите во теретана.

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Електростимулатор за стомачни мускули

 

Мускулен Електростимулатор за совршени стомачни за само неколку минути на ден.

Електростимулаторот за мускули е одлична помош за зајакнување на стомачните и другите мускули. Овој исклучително корисен Електростимулатор за обликување на телото е совршен партнер за тренинг, кога немате време да одите во теретана.

Производот со специјални електрични шокови ја стимулира мускулната активност.

Можете да изберете од 6 различни начини на дејствување, во зависност од тоа дали сакате ефект на релаксирачка масажа или активен ефект на стомачните мускули.

Погоден е за други делови од телото. Батеријата не е вклучена.

За најдобар ефект, препорачуваме користење 2-3 пати на ден по 12 минути

 

Детали за производот:

-Напон: 1,5V

-Батерии: 2 * ААА

-Фреквенција: 1-100Hz

-6 начини на работа

-време на дејство: до 12 минути одеднаш

– Тежина: 58 g

-Димензии: 21 x 10 x 2,3 cm

Дополнителни инструкции:

-Исклучете го апаратот по употреба

-Не го изложувајте уредот на сонце, висока температура или влажност

-Чувајте го уредот подалеку од дофат на деца

-Апаратот не е погоден за чистење во машина за перење

-Не користете го уредот со влажни раце

Електростимулатор за мускули

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Електростимулатор за стомачни мускули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА