-50%

Лампа со електрошокер за самоодбрана

Original price was: 1,199.00 ден.Current price is: 599.00 ден.

Светилка со електричен удар за одбрана соодветна и ефикасна за лична самоодбрана од насилници или животни, како и за заштита на имотот. За безбедносни услуги, безбедносни услуги. Електрошок светилка, најдобро и најбезбедно средство за одбрана!

Лед светло од поновата генерација како и електричен удар. Оваа ламба го освои целиот свет!

Пакетот вклучува електрошок светилка со интегрирана батерија на полнење и домашен полнач.

Бидете безбедни, елентрикот со електричен удар за одбрана ви овозможува да се чувствувате безбедно. Направени од ЕКО материјал. Мал потрошувач, лесно одржување, не зазема многу простор.

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Лампа со електрошокер за самоодбрана

 

Светилка со електрошокер за одбрана соодветна и ефикасна за лична самоодбрана од насилници или животни, како и за заштита на имотот. За безбедносни услуги, безбедносни услуги. Електрошокер светилка, најдобро и најбезбедно средство за одбрана!

Лед светло од поновата генерација како и електричен удар. Оваа ламба го освои целиот свет!

Пакетот вклучува електрошокер светилка со интегрирана батерија на полнење и домашен полнач.

Карактеристики на производот:

• Светлината може да работи 4 – 6 часа;
• Елентрикот се полни. Полнењето на батеријата трае околу 8 часа;
• Има специјално копче за струен удар (не предизвикува фатални последици);
• Удобен, лесен за носење и чување;
• Ергономската рачка е пријатна и пригодна за држење;
• Супер elentrik, може да се користи за кампување, патувања, активности на отворено;
• Водоотпорен;
• Боја на светлина: бела.

Бидете безбедни, елентрикот со електрошокер за одбрана ви овозможува да се чувствувате безбедно. Направени од ЕКО материјал. Мал потрошувач, лесно одржување, не зазема многу простор.

Начин на примена:

Пред да ги користите сите функции, прво поставете го безбедносниот прекинувач во позиција „ON“.

 •  Функција на светло.

Поместување на прекинувачот од долната до средната позиција ќе ја активира светлината, повторувањето ќе ги смени функциите на светлината помеѓу високо, ниско и трепкачко.

 • Функција на електрошок за одбрана.

Питиснете го копчето во позиција нагоре, притиснете и задржете подолго за да го активирате шокерот, ослободувајќи го копчето за активирање, ударот ќе престане.
Поставете го копчето во положба „OFF“ по употреба.

Да се чува подалеку од дофат на деца!

ЕЛЕНТРИК СО ЕЛЕКТРИЧЕН УДАР ЗА САМООДБРАНА

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Лампа со електрошокер за самоодбрана”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА